+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Gebelik ve Annelik Forumunda İstanbul Özel Umut Tüp Bebek Merkezi bilgileri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  İstanbul Özel Umut Tüp Bebek Merkezi bilgileri
  İstanbul Özel Umut Tüp Bebek Merkezi bilgileri

  Hayalden gerçeğe…
  Güçlü ekibinden gelen bilgi birikimini, deneyimini günümüz teknolojisinin yeni olanaklarıyla ve modern tıp literatürüyle harmanalayan Özel Umut Tüp Bebek Merkezi, hem klinik, hem de laboratuvar aşamasında kusursuz bir hizmet sunmaktadır.
  2007 yılında Dr. Enver KURT’un Medikal Direktörlüğünde açılan Özel Umut Tüp Bebek Merkezi, kısırlık tanı ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış, sadece bu hasta grubuna hizmet veren, modern mimarisini, en ileri tıp teknolojisi ile birleştiren, konforlu hasta odalarıyla Türkiye standartlarının da ötesinde hizmet veren örnek tüp bebek merkezlerinden birisidir.
  Hastane ortamından çok farklı bir atmosferde hizmet sunan ve uygun fiyat politikasıyla çocuksuz çiftlerin tercih nedeni olan Özel Umut Tüp Bebek Merkezi’nde, tüm ekip hasta haklarını gözeterek, modern teşhis ve tedavi yöntemleri ışığında çalışmaktadır
  Telefon: 0 216 545 55 55
  Faks: 0 216 340 80 00
  Adres: Koşuyolu Cad. No: 26-28
  Koşuyolu 34718
  Kadiköy / İstanbul
  İstanbul Özel Umut Tüp Bebek Merkezi 2. Hakim
  Devamlı Üye

  tüp bebek olayı kadınların çocukları nın olmaması sonucu bu olay erkek sorunu da olabilir fark etmez ve bebek sahibi olmak istemeleri üzerine başvurulan bir doktordur.
+ Yorum Gönder