+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Dilara Gönder Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Dilara Gönder Kimdir
  Dilara Gönder Kimdir


  Dilara Gönder 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya da dünyaya gelmiştir. Televizyon oyuncusudur. Dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.
  dilara-g-nder-kimdir.jpg
  17.06.1983 yılında Almanya nın Herrenberg kentinde dünyay gelmiştir. Ailevi nedenlerle 6 yaşına kadar Almanya da yaşamış sonra ise Türkiye ye dönüş yapıp ailesi ile İzmirde yaşamaya başlamıştır. Dilara Gönder liseyi İzmir Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamış. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunudur.Hobileri ise Müziğede ilgi duyuyor, keman çalıyor, Solfej dersleri almış, Resim yapıyor,Lisanslı atletizmci ve masa tenisi sporcusu,Konuşmayı da çok ama çok seviyor. Televizyonculuk ise küçük yaşta hayalini kurduğu meslekmiş. Mesleğe başlamasındaki en büyük faktör ise aldığı ödül olduğunu söylüyor.

  "Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması'na okul radyosunda yayımlanan "Dinle Bul" adındaki programla katıldış . Programım radyo dalında birinci seçildi. Bu benim hayatımda yepyeni bir açılım oldu. Oradan aldığım cesaretle Fenerbahçe TV'yi aradım. Direkt olarak kanalın yöneticisiyle görüşmek isteğimi söyledim. Telefonda kendimi anlattım. Televizyoncu olmak istediğimi söyledim. Gel dediler, hemen gittim. Deneme çekimleri yaptılar, Music Box adında bir müzik programı yapmaya başladım. Birçok rock grubunu ekranda konuk ettim. Yaptığım iş çok beğenildi.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Dilara Gönder bilindiği gibi türktür. bunun dışında Dilara Gönder hem çok yetenekli bir oyuncu hem de çok da güzel bir hanım efendidir. bunu dışında Dilara Gönder aynızaman da bir televizyon sunucusudur. bunun dışında Dilara Gönder alman doğumlu olmasına rağmen bir türktür.
+ Yorum Gönder


dilara gönder