+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Çağatay Ulusoy Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Çağatay Ulusoy Kimdir
  Çağatay Ulusoy Kimdir

  cagatay-ulusoy.jpg

  Çağatay Ulusoy 23.09.1990 İstanbul doğumlu. Ancak bu tarih kesin değil. Çağatay Ulusoy asıl ününü kazandıran olan olay ise 2010 Best Model yarışmasında 1.olması,Zaten o günlerden itibaren Çağatay Ulusoyun hayatının değişeceği kesinleşti. Çağatay Ulusoy ayrıca 1.90 m boyunda. Şu anda ise İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi.

  Ayrıca bildiğiniz gibi Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterini başarılı bir şekilde oynamaktadır.

  ÖZEL HAYATI
  Genç kızların yeni sevgilisi yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy kendisinden onbeş yaş büyük Selin boronkay ile birlikte olduğu biliniyor.

  Show tv de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinde başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşıyor.

  BÜYÜK AŞK YAŞIYORLAR

  2 senedir Selin Boronkay'ın sahibi olduğu 'S Management' adlı ajansa bağlı olarak mankenlik yapan Çağatay Ulusoy ile Boronkay arasındaki iş ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü. Sosyetenin tanınmış ailelerinden Boronkaylar'ın kızı olan Selin, daha önce kendisinden yaşça bir hayli küçük olan şarkıcı Onur ile de aşk yaşamıştı.
 2. Buğlem
  Devamlı Üye

  2010 yılında Best Model Of Türkiye birincisi olmuştur ve ilk defa Hazal Kaya ile birlikte Adını Feriha Koydum dizisinde oynadı ve kendinden çok sözettirdi üstelik şimdiler de Medcezir isimli bir dizide oynamaktadır.
+ Yorum Gönder


çağatay ulusoy,  çağatay ulusoy hayatı,  çağatay ulusoy un hayatı ingilizce olarak,  Cagatay ulusoy,  çağatay ulusoy ingilizce hayatı,  çağatay ulusoy un ingilizce biyografisi