+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Oylum Talu Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Oylum Talu Kimdir
  Oylum Talu yaşamı hakkında kısa bilgi


  oyllumtalu.jpg  Oylum Talu'nun Doğum Tarihi : 9 Ağustos 1976, İzmir, Türkiye
  Oylum Talu'nun Mesleği Sunucu ve yönetmen
  Oylum Talu'nun Önemli Çalışmaları Burası Haftasonu, Yetenek Sizsiniz Türkiye

  Oylum Talunun Hayatı
  Oylum Talu, kimya mühendisi ve Aliağa Rafinerisi'nin işletme müdürü olan bir baba ve coğrafya öğretmeni bir annenin kızı olarak doğdu. Philip Morrissa'nın genel müdürü Turhan Talu oylum talunun amcasıdır. Teyzesi Aysel Okan Türkiye'nin ilk kadın gazetecilerindendir. Diğer teyzesi arkeologdur. Ağabeyi vardır.Oylum Talu İlkokulda üç okul değiştirdi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema TV Bölümü'nde okudu.

  Oylum Talu İş adamı Mert Çelet'ten boşandı.
  Oylum Talu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Hülya Avşar'ın yerine geçici olarak jürilik yapmıştı.
  Kahraman Tazeoğlu, Talu adına Kayıp Yüzyılın Prensesi Oylum Talu kitabını yazdı.Oylum Talu Şu anda Habertürk'te Burası Haftasonu ve Bloomberg HT'de ise Faruk Bayhan'la birlikte İkonoskop isimli progamı sunmaktadır. 6 Nisan 2011 tarihinde 2010 Yılı Televizyon Yıldızları ödül töreninde sunuculuk yaptı.Oylum Talu Habertürk kanalında Bir Yaz Gecesi Rüyası programını sunuyor.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Oylum Talu adlı bayanı eminim bir çoğunuz tanımaktasınız. çünkü Oylum Talu bilindiği gibi türkiyede ünlü bir televizyon sunucusudur. bu ünlü televizyon sunucusu bilindiği gibi anne ve babası eğitimli ve başarılı ebevenlerdir. son olarak teyzesi de türiyenin ilk kadı gazetecisidir. yani anlayacağınız çok başarılı bir aileninn evladıdır.
+ Yorum Gönder