+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Mohombi Kimdir - Mohombi Biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Mohombi Kimdir - Mohombi Biyografisi
  Mohombi Kimdir

  Mohombi Kimdir.jpg


  Mohombi Nzasi Moupondo Mohombi olarak bilinen (17 Ekim 1986 doğumlu), Kongo İsveççe - R & B şarkıcı-söz yazarı ve dansçı.  Norsborg, Stockholm banliyölerinde büyüdü. Mohombi redone 'nin ilk imzalanması 2101 Kayıtları Universal Music Group ile ortak girişim. 2004 yılından 2008 yılına Mohombi hip hop grubu Avalon kardeşi DJO Moupondo ile İsveç parçası oldu. Mohombi yaptığı ilk solo single çalışması " Bumpy Ride Ağustos 2010 ". Birçok Avrupa ülkesinde hit oldu ve yaptığı ilk stüdyo albümü izledi MoveMeant Şubat 2011.

  Mohombi bir İsveçli bir anne ve Kongolu bir babanın oğlu. Mohombi 2 kardeşi vardır. Kongoda ailesi ile büyüyen Mohombi, savaştan zarar gören ülkeden Stockholm kaçtı, İsveç 1999 Mohombi 14 yaşındayken Anne ve babasının çocukluk döneminde onu çeşitli müzikal aletlerle yakında zamanda şarkı tutkusunu geliştirdi. Mohombi Stockholm Rytmus Müzik Yüksek Okulu'nda okudu ve göstermek kült İsveç canlanma üretim onyedi onun ilk kez sahneye çıktıği zamandı Wild Side Story. Onun çalışmaları takip ve Stockholm, müzik ve şarkı Musikisi Konservatuarı onun lisans derecesi aldı. İsveççe, Fransızca, İngilizce ve Lingala dilini biliyor.

  Stockholm Mohombi ve kardeşi DJO Moupondo olarak bilinen yerel bir kulüp DJ DJ DJO grubunu kurdu Avalon birleştirerek dancehall ve hip hop zaman ayırt edici Afrika vuruş ile yetiştirildi. Grubu 2004 yılından 2008 yılına kadar yarım milyondan fazla albüm sattı ve tüm Afrika kazandı Kora Ödülleri , Grammy kategori En İyi Grup için bir Afrika eşdeğer - Mohombi kendi sağ üretken bir söz yazarı oldu Diaspora Avrupa / Karayip kategori. Bu noktada, müziğin sadece part-time iş, ve daha fazla Mohombi başlı bir şey arayan LA

  Albümleri

  2011 MoveMeant
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Mohombi he çok yakışıklı hem çok güzel bir fiziğe sahip hem de çok yetenekli bir şarkıcıdır. pek çok şarkısı vardır ve hepside genel olarak çok sevilmektedir. özellikle pitbull ile seslendirmiş oldukları şarkı hala dillerdedir. bunun dışında kendi adında güzel bir şarkısı da vardır.
+ Yorum Gönder


mohombi kimdir,  mohombi nereli,  mohombi biyografi,  mohombi ,  mohombi muslumanmi