+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Gülse Birsel Hayatı ve Resimleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Gülse Birsel Hayatı ve Resimleri
  Gülse Birsel yaşamı ve fotoğrafları


  Gülse Birsel 11 Mart 1971 tarihinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Gazeteci yazar ve oyunculuk yapmaktadır. Birçok dizilerde rol almıştır. Simdi ki günümüzde yalan dünya adlı dizide oynamaktadır.

  g-lse-birsel-ya-am-ve-foto-raflar-.jpgGülse Birsel yaşamı ve fotoğrafları1.jpg
  Gülse (Şener) Birsel 11 Mart 1971 tarihinde İstanbul'da doğdu. Beyoğlu Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi'nde Ekonomi okumaya başladı. Üniversitenin ikinci yılında Aktüel dergisine muhabir olarak girdi. 1994'te Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun oldu ve ABD''ye gitti. New York'ta Columbia Üniversitesi Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.

  1996'da Türkiye'ye dönen Gülse Birsel, üç ay boyunca ATV'de kahvaltı bülteninin dış haberlerini yazdı. Ardından Esquire dergisinin yayın yönetmeni oldu. Bir yıl bu görevi sürdürdükten sonra Harper's Bazaar dergisinin yayın yönetmenliğine geçti. Bu arada Bazaar Gelin ve Orange dergilerini çıkarttı. 2001 ve 2002 yıllarında Harper's Bazaar, FHM, House Beautiful ve Gezi dergilerinin yayın danışmanlığını yürüttü.

  Gülse Birsel

  ATV'de yayımlanan Avrupa Yakası adlı dizinin yazarı ve oyuncusudur. Bu dizide kendi oyunculuğunu göstermektedir. İzlenme rekorları kıran Avrupa Yakası bir çok hedef kitleye yayılmıştır. Cumartesi ve pazar günleri Sabah Gazetesi'nde yazmaktadır.

  Gülse Birsel

  Bir dönem g.a.g. adlı TV programının metin yazarlığı ve sunuculuğunu yapmıştır. Mart 2003'te gazete yazıları ve bazı g.a.g. metinlerinden oluşan Gayet Ciddiyim adlı kitabı yayımlandı. 2004'te Hâlâ Ciddiyim, 2005 yılında ise "Yolculuk Nereye Hemşerim?" adlı kitapları yayımlandı. Yazdığı üç kitap da Çok Satanlar arasında yer almıştır.

  Ayrıca "Hırsız Var" adlı sinema filminde de oynamıştır.
  Gülse Birsel

  Gazeteci ve televizyoncu Murat Birsel ile evlidir.

 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Gülse Birsel hem çok yetenekli bir oyuncu hemde çok yetenekli bir senaristtir. bunu dışın da bilindiği gibi Gülse Birsel ünlü yazar salah birselin de gelinidir. son olarak Gülse Birsel bilindiği gibi komedi türkiye programın da da jurilik yapmıştır bu zaten son projesi idi. şimdilik.
+ Yorum Gönder


gülse birsel,  gülse birsel resimleri,  gülse birsel biyografi,  murat birsel biyografi,  2005 gülse birsel resimleri