+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Ata Demirer Hayatı ve Resimleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Ata Demirer Hayatı ve Resimleri
  Ata Demirer yaşamı ve fotoları

  Ata Demirer 6 Temmuz 1972 tarihinde Bursa da dünyaya gelmiştir. Komedyen sinema ve dizi oyuncusudur. Birçok filmlerde rol almıştır. Bu şene 2 ödül kazanmıştır.


  Ata Demirer 2.jpg

  Ata Demirer 1.jpg


  1991 yılında istanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü'nü kazandı. Dormen Tiyatrosu'nda 1995 yılında "komik para" adlı oyunla tiyatro sahnesinde kendini gösterdi. Öğrencilik yıllarında aynı zamanda geceleri de barlarda çalışıyordu. Ege Kumpanya adı altında bir rembetiko orkestrası kurdu ve bu orkestra ile sahne çalışmaları yaptı.

  23 Şubat 1998'de Tek Kişilik Dev Kadro gösterisi ile ilk kez Leman Kültür'de sahne aldı. Bu Stand Up Gösterisi ile adını duyursa da Star TV'de yayınlanan Korsan TV programı ve oynadığı karakterler ile iyice sivrildi. Ama asıl çıkışını Avrupa Yakası adlı dizide yapmıştır.

  Ata Demirer

  Oynadığı Volkan karakteri ile dizinin izlenme rekorları kırmasına neden oldu. Daha sonra dizide diğer oyunculardan Hümeyra ile problem yaşadığından diziden ayrıldığı açıklandı.

  Neredesin Firuze adlı sinema filminde 2 ayrı karakteri oynayan Demirer Vizontele Tuuba filminde de rol aldı. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Ata Demirer türkiyenin en ünlü ve en yetenekli stand up çılarından birid.r bunun dışın da aynı zamn da çok da yetenekli ve ünlü bir oyuncudur. aynı zaman da çok güzel de bir sese de sahiptir. son olarak yanılmıyor isem Ata Demirerin en ünlü film eyvah eyvahtır.
+ Yorum Gönder


ata demirer,  ata demirer biyografi