+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Ilse Koch Biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Ilse Koch Biyografisi
  Ilse Koch kısa yaşamı

  Ilse Koch.jpg


  Siyasi suçlu hapishaneleri’nin komutanı Karl Otto Koch’un eşi olan Ilse Koch, Buchenwald Toplama Kampı’nda mahkumlara karşı sadist davranışları ve acımasızlığından dolayı Buchenwald Cadısı olarak ünlenmiştir. Dövmeli vücutlara düşkünlüğü ile tanınan Ilse Koch öldürttüğü esirlerin derilerindeki dövmeleri kesip çanta, eldiven, gece lambası, hatta işlemeli iç çamaşırı yapmıştır. 15 Ocak 1951′de yayınlanan kararla, cinayet ve ciddi fiziksel istismara teşvik suçundan müebbet hapis cezası aldı. 1 Eylül 1967′de hücresinde demir parmaklığa bağladığı çarşaf ile kendini asarak intihar etti.
 2. Asel
  Bayan Üye

  Ilse Koch Kimdir Hakkında Bilgi

  Buchenwald toplama kampının kumandanı Karl Koch’un karısı. Kampta atıyla gezip esirleri kamçılamak, dövmelileri öldürüp derilerini saklamak, insanların kalbini sökmek gibi hobileri vardır. O kadar canidir ki Nazi’ler bile kendisine dayanamayıp cezalandırmıştır.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Ilse Koch bilindiği gibi cadı olarak nitelendirilmektedir. bunun nedeni suçlulara olan acımasız davranışlarıdır. gerçi insan Ilse Kochun sadece resimlerine bakarak onun ne kadar korkunç olduğunu görebilmektedir. bir kadı omasına rağmen bu kadar vahşi olması biraz ürkütücü doğrusu.
+ Yorum Gönder


ilse koch hayatı