+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Izzet özilhan Kimdir Hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Izzet özilhan Kimdir Hayatı
  izzet özilhan kimdir hayatı kısaca 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Izzet Özilhan Hayatı Hakkında Bilgi

  clnl.jpg

  Açıkçası beni çok etkileyen bir insan bunun sebebinide açıklayacağım tabiki.Bir çok insan doğuştan şanslı doğar ve ellerinde bazı imkanlar olur.Diğer insanlarla aralarındaki fark budur.

  İzzet Özilhan bu şansını kullanarak köşeye çekilip keyfine bakabilecek biri iken yaptıkları işler ile ailesinin değil kendi adından söz ettiriyor.Kendi çabası ve başarısı ile gerçekten çok önemli bir insan olduğunu kanıtlıyor
  .

  İşletmecilik konusunda üstadım diye nitelendirdiğim İzzet Özilhan zamanın gerekliliklerine ayak uydurarak gelişime devam ediyor.İnternette kendisi hakkında yazılan pek çok haber var ancak doğru olup olmadığını bilmediğim için kendisinden duymadığım için burada onları paylaşmayacağım.

  Medyada çok fazla yer almadığı ve maalesef yüz yüze bir tanışıklığımızda olmadığı için kendisini çok fazla takip edemiyor ve haliyle çok daha fazla şey yazılması gereken bu insan hakkında maalesef kısa bilgiler verebiliyorum. Umarım kendisi ile bir gün tanışma fırsatım olur bunu gerçekten çok isterim.Bu denli tecrübe dolu bir insanla 5 dakikalık bir sohbette bile hayatım boyunca öğrenemeyeceğim bilgileri bulabilirim.

+ Yorum Gönder