+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Kanlı Elbise Giymek Ne Anlama Geliyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Rüyada Kanlı Elbise Giymek Ne Anlama Geliyor








  Rüyada Kanlı Elbise Giymek Ne Anlama Geliyor?

  Rüyada Kanlı Elbise Giymek

  Kişi Rüyada kanlı bir elbise giyiniyor ise eğer; bu kişinin psikolojik olarak sevgi, aşk, bağlılık duyduğu şeyler sebebiyle gönlünün kırılmışlığı veya irade ettiği şeye yetişmemenin, sahip olamamanın oluşturduğu içsel acının buhranlarında seyir ettiğine işaret eder.
  Rüyada kan kusmak :Ayrıca kişi kan kusuyor veya herhangi bir yeri kanıyorsa eğer; bu da kişinin ******li bir şekilde içsel acı çektiğine ve kan kusması ayrıca pişmanlık duyduğuna, kişinin konuşmalarında acı çektiğine de işaret eder.
  Bu hadiseyi rüya yorumu olurluğunda beyan edecek en yetkin kelam, halk içerisinde “içim kan ağlıyor” veya “kan kusmak” deyimleri bire bir anlamlandırır.
  Rüyada elbise dikmek
  Kişi rüyada elbise diktiğini görüyorsa, bu hadise kişinin yeni olan psikolojik hallerin ve anlamların düşünceye iye olarak kendisinde huy ve anlayış olurluğunda belirişi veya belireceğine işaret eder.








 2. ismail eski
  Devamlı Üye





  Kan herkes için kötüdür bu insanın doğasında var bu yüzden bu rüya da diğer birçok rüya gibi şekil ve durumla doğru orantılı olup doğrudan kötü anlam verir.Bu rüyanın anlamı kişinin toplumdaki konumuyla ilgilidir yani çevresi tarafından dışlanıyordur ya da iftiralara maruz kalıyordur




+ Yorum Gönder