+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Zebercet Taşı Görmek Ne Anlama Geliyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Rüyada Zebercet Taşı Görmek Ne Anlama Geliyor
  Rüyada Zebercet Taşı Görmek

  Rüyada zebercet tasi görmek, hayir ve büyük sevince, menfaat ve mala delalet eder. Ebu Sait El Vaiz e göre, rüyada görülen zebercet tasi, yüksek, asil, kuvvetli ve sözünde sadik bir arkadasa veya helal mala isarettir. Rüyasinda birinin kendisine bir zebercet tasi verdigini gören, baskalarina menfaat saglar.

  Bir zebercet tasi buldugunu görenin eline helal mal geçer. Kendisine ait olan bir zebercet tasini kaybeden, malindan zarar görür, bir kadin ile bir erkegin kendisine birer zebercet hediye ettiklerini gören o ikisi araciligi ile bir kadinla tanisir. Bir kadin kendisine bir erkegin zebercet tasli bir mücevher hediye ettigini görse, o erkekle evlenir. Bir kadinin kendisine bir zebercet tasi verdigini gören, o kadin yüzünden fayda bulur. Kirmani ye göre, rüyada zebercet görmek, temiz, kahraman, dogru ve dürüst bir kimse oldugunuza isarettir. Zebercet, bir rivayete göre de mala delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zeberced, temiz, secaatli, dogru, dindar, takva sahibi ve asilli kimseye isarettir.
 2. Zahra
  Üye

  Zebercet taşı zümrüde benzeyen bir taştır ve bu taşı rüyasında gören kimse, Dindar, Akıllı ve doğru söze, temiz ve helal mala işaret eder. Bu Taşı aldığını görmek büyük bir sevinç yaşayacağın anlamına gelir. Ancak kendisine ait olan bu taşı kaybettiğini gören kişi malından zarar görecektir.
+ Yorum Gönder