+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada mavi renk elbise giymek neye delalettir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Rüyada mavi renk elbise giymek neye delalettir?
  Rüyada mavi renk elbise

  Rüyada Mavi Renk Elbise giymek Görmek

  rüyada Mavi Renk Elbise giymek görmek
  Rüyada mavi renk elbise giysi giyecek giymek. Rüyada mavi elbise giyen bir kişi; mavi rengin umut, samimiyet, aşk manaları içkinliğinde bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, mavi rengin bu anlam yoğunluğuyla rüyalar da elbiselerde dışlaşarak kişinin halini işaret etmesi söz konusudur.

  Turkuvaz mavi renk elbise; kişinin aşık olduğuna, bebek mavisi elbise; samimiyete, normal mavi renk elbise ise; kâinatta mavi rengin gökyüzü ve denizlerde en geniş açılım ile belirişinde, bu belirişin bilinçaltında, hayâllere iye olarak umutlar olurluğunda irade içkinliğinde yer edinmesi sebebi ile rüyalarda umut etme olurluğunda dışlaşarak, umutlara işaret eder.

  Lâkin her tonaj da mavi; aşkın kendisine işaret eden olarak, aşkın samimiyet ve umut içermesi sebebiyle aşkın kişide oluşturduğu hallere işaret eder.

  Ayrıca bu renk; hayâllere irade içkinliğinde iye olarak oluşan umutlar ve samimiyet, aşkın kendisini işaret ederken, bu üç halin kendisinde de huzur ve coşkunluğun bulunması sebebi ile rüyada bu renkte elbise giyen birisinin, coşkun veya huzurlu olduğu anlamı da çıkartılır. Hususen şunu da belirtmek gerekir ki; turkuvaz mavi renk, kâlem nuru olurluğunda hafi ruh latifesini de işaret eden bir renktir. 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Rüyada mavi elbise giyen bir kişi; mavi rengin umut, samimiyet, aşk manaları geldiğinden dolayı bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, mavi rengin bu anlam yoğunluğuyla rüyalar da elbiselerde dışlaşarak kişinin halini işaret etmesi söz konusudur.
+ Yorum Gönder