+ Yorum Gönder
Türkiye Gezi Rehberi ve Gezi Rehberi Forumunda Hollanda sermayeli sigorta firması AEGON Hayat ve Emeklilik Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Hollanda sermayeli sigorta firması AEGON Hayat ve Emeklilik
  Hollanda sermayeli sigorta firması AEGON Hayat ve Emeklilik

  Ankara Emeklilik'i satın alan Hollanda sermayeli sigorta firması AEGON'un Orta ve Doğu Avrupa CEO'su Gabor Kepecs, şu anda piyasada bulunan veya ortaya çıkabilecek her türlü satın almayla ilgilendiklerini belirterek, "Türkiye'de satın almalarla da büyümek istiyoruz" dedi. Türkiye'ye yönelik büyük umutları olduğunu kaydeden Kepecs, şöyle devam etti: "Önümüzdeki 5 yılda Türkiye'nin de dahil olduğu bölgede satın almalar için 1 milyar eurodan fazla harcama yapmayı planlıyoruz. Türkiye'deki ilk satın almamız görece küçük olduğu için şimdi daha büyük boyutlu bir satın almayı araştırıyoruz."

  HEDEF İLK 5'E GİRMEK
  Satın almayla Ankara Emeklilik'in yeni adının 'AEGON Hayat ve Emeklilik' olacağını anlatan Kepecs, üst yöneticiliğe ise Uğur Tozşekerli'nin getirildiğini söyledi. Kepecs, şirkete onlarca milyon euro sermaye katkısı yapacaklarını söyledi. Kısa vadeli hedeflerine ilişkin olarak da Kepecs, "3-5 yıl içinde yeni satışlarda ilk 5'te yer almayı hedefliyoruz" diye konuştu.
 2. Ziyaretçi

  Maalesef Aegon türkiye beninde canımı yaktı.
  kredi kartıma otomatik ödeme talimatı ile yaptığım ödemeler, kredi kartımın kaybolması nedeni ile durunca yeni kart numaramı bir ayı aşkın sürede veremedim Web sitesi, call center, genel müdürlük santrali ayrılma talebimide
+ Yorum Gönder


aegon emeklilik hakkında forum