+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Para hileleri para hilesi nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Para hileleri para hilesi nedir
  para hilesi nedir
  lütfenn hemen istiyorum çabukkkkkkkkkkk 2. Mine
  Devamlı Üye

  Para hileleri

  Öncelikle oyun GM’lerinin ve adminlerinin bu hileleri bilen bazı kişilere göz yumduğunu bilmelisiniz. Daha fazla ayrıntıya girmemize gerek yok.

  İhtiyacımız olan şeyler; oyuna giriş ID’sinde en az 1 adet “ i “ harfi olan karakter. Ve bu karaktere aktarmak için en az 60.000 (altmışbin / 60 K) yang. Bununla beraber yeni bi ID ve karakter daha açın o karakter de itemleri düpelemek için gerekli olacak.

  Metin-2 Türkiye’de Yang Düpe’ü

  Şimdi karakterimizi açıp, paramızı aktarıp, üstümüze bir adet bar çektikten sonra oyundan çıkıyoruz. Oyundan çıktık… Daha sonra girdiğiniz sunucular fark etmez ch1 – ch2 olabilir .. ch2 – ch3 olabilir, size kalmış. Oyun ID’mizin “metiniki” olduğunu varsayıyoruz. Ch2 ye metiniki yazarak oyuna giriyorsunuz. Karakter oyuna girdikten sonra masaüstüne dönüp bir metin2 daha açıyorsunuz ve bu sefer ch3 e METİNİKİ yazarakoyuna giriyorsunuz. Karakteriniz hem ch2 de hem ch3 de oyunda oluyor. Ve ikisinin de üstünde bar var. Ch3 deki karakterden depocu amcaya barı satıyosunuz ve oyundan çıkmadan bekliyosunuz. Diğer serverdaki karakterinize geçip ordan da depocu amcaya barı satıyosunuz ve tekrar bi bar alıyosunuz. Barı aldıktan sonra barı aldığınız char ile “çıkış” kullanarak oyundan çıkıyosunuz. 3-2-1 saniye sonra oyun kapatılacak derken diğer karaktere geçip onunla da çıkış yapıyosunuz. Ve oyuna tekrar girdiğinizde hem paranız hem de barınız üzerinizde oluyor. Yani ne olmuş oluyor? Serverdan karakter çıkarken iki komut göndermiş oluyor. Biri barlı komut biri paralı komut. Böylece hem bar hem para sizde kalıyor ve paranız ikiye katlanıyor. Seri olursanız yarım saatte 500 milyon yang yapmanız mümkün.

  +REP PLSSSS NOOO ARKADAŞLAR EN BAŞTA DEDİĞİİM GİBİ BAN TEHLİKESİ YOKTUR

+ Yorum Gönder