+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Anlatım bozukluğu ve yazım ve noktalama yanlışlığı bulunan bir makale örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Anlatım bozukluğu ve yazım ve noktalama yanlışlığı bulunan bir makale örneği
  Anlatım bozukluğu ve yazım ve noktalama yanlışlığı bulunan bir makale örneği 2. Mine
  Devamlı Üye

  Anlatım bozukluğu ve yazım ve noktalama yanlışlığı

  Kalbin Emeği

  Dua kalbin emeğidir, Kalpten gelen arzuları ifade eder" Ancak insanın bu arzuların üzerinde bir gücü yoktur. İnsan öyle bir şekilde yaratılmıştır ki insan tam olarak ne aradığını ya da gerçek niyetinin ne olduğunu bilmez? Dolayısıyla dualarının önem teşkil eden doğasını da anlayamamaktadır:

  Buna karşılık: dua kitaplarında yazanlar aslında kişinin istemesi gerekenleri öğrenmesini anlatan şeylerdir Eğer kişi kendisi üzerinde çalışırsa ve arzu ve düşüncelerini kontrol edip yönlendirme yolunda çalışırsa, dua kitaplarını yazan insanların arzu ve talep seviyelerine yükselir. Dua kitapları maneviyatı edinmiş insanlar tarafından binlerce yıl önce yazılmıştır.
  Kişinin dua kitaplarını yazan kişiler ile arzularını uyumlu hale getirebilmesi için birkaç hazırlık safhasından geçmesi gereklidir. Kişi kötülüğün doğasını ve nelere sebep olduğunu anlaması gerekir, şöyle ki, insanın doğası gereği egoist bir eğilimi olduğudur. Kişi egoizminin (benliğinin) kötülüğün kaynağı olduğunu anlamalıdır. Hatta dahası, bunların hepsinin ruhun en derin noktasında edinilmesi ve fark edilmesi gerekmektedir,

+ Yorum Gönder


noktalama yanlışlığı