+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda E okul not ögrenme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  E okul not ögrenme
  notlarımı ögrenmek istiyorum 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Meb e okul not ögrenme


  Milli Eğitim Bakanlığı sitesini google de aratınız.Milli Eğitim Bakanlığı sitesine girdikten sonra e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi tıkladıktan sonra ögrencinizin nok bilgisine ulaşabilirsiniz.
 3. HaKHaN
  Özel Üye
  e-Okul Veli Bilgilendirme Servisi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır. Sisteme girildiğinde aşağıdaki bilgiler öğrenilebilir:

  Duyurular:
  Okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafından size ulaştırmak istenilen duyurular yer almaktadır. Bireysel bazda ya da toplu duyurular,

  Ders Programı: Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı,

  Devamsızlık Bilgileri: Dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar,

  Not Bilgileri: Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar,

  Sınav ve Proje Bilgileri: Öğrencinin hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini teslim edeceği tarihler,

  Öğrenci T.C. Kimlik No: İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır. T.C. Kimlik Numarası bulunamayan öğrenciler için e-Okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır.

  Öğrenci Okul No: Okula kayıt sırasında verilen numaradır.Her öğrencinin mutlaka bir okul numarası bulunmaktadır.Sisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesi gerekir.
+ Yorum Gönder