+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Seviyorum güzel sözler seviyorum özlü sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Seviyorum güzel sözler seviyorum özlü sözler
  güzel sözler kalbini özler 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Seni seviyorum özlü sözler

  Sevdiklerimize sevdiğimizi belirtmemiz için yaptığımız içimizden gelen hatta istem dışı bişeydir.

  ”Seni Seviyorum” bu iki kelime bu iki kelimenin anlamı o kadar büyükki bazen insan sevdiğine kendini anlatabilmek için Seni Seviyorum demenin farklı yollarını arar. Bizde SevgiSohbet.Com Ailesi olarak sizlerin kalbine ışık tutmak ve ona bir yön vermek istedik.Ama siz siz olun bizim verdiğimiz ışığın yolundan tamamiyle gitmeyin.Işıktan faydalanın çünkü en güzel ışık sizin kalbinizde sade temiz ışık olacaktır. İşte Seni Seviyorum Sözleri:

  Sensiz öLmem Bu hayatta Korkma Senin için yaşarken Nasıl öLürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama iStesende istemesende Seviyorum SENi Delice!…


  aşkın bir zehir olsun içimde Sarsın beni Alsın kendine, Senden Başkası Değmesin Eli Elime, Senin için öLürüm Düşünmem bile!!! Seviyorum Seni Gülpembe..

  Sevmek Değil benimki Ölürcesine inanmak sana, Aşık Olmak değil benimki hastalık Sana Olan iLgim Sensiz Olamam ben Yarım Kalırım Sensin Tek ilacım Seviyorum Seni.

  Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Çektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susarmıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni öLümüne…

  Her gün Senin için ağlıyorum, Senin için yazıyorum Sözlerimi ve Resmine Okuyorum Aşk Dolu Sözlerimi, Seni nekaadr Sevdiğimi Bilmeni iStiyorum Seni Çok Seviyorum

  uçan kuşlara anlatsam seni anlamaz hiç biri bendeki sevgiyi kaldırmaz dünya dili, Seni Çok Seviyorum bebeğim unutma Bu Sözlerimi..

  Sizlerden Gelen güzel yorumlarınızıda ayrıca YORUM yazmanızı bekliyoruz.En güzel sözler sizin içinizde sözlerdir.Ben Site kurucusu olarak şunu samimiyetle söylüyorum.Biz sadece sizlere ışık tutuyoruz sizin kalbinizde sevgiyi cümlerlere aktarabildiğinizde eminim bu sözlerden daha güzel ortaya çıkacaktır.Ve bu sözlerle sevgililerin gönüllerine tad katıcaksınız.

 3. HaKHaN
  Özel Üye
  Sevgi İle İlgili Özlü Güzel Sözler

  Sevgi İle İlgili Özlü Mesajlar


  Gerçek güç sevgi ile gösterilir.

  İnsan kendisini bağışlamadan ve sevmeden kendisi olamaz.

  Gerçek sevgi, iyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyendir.

  Sevgi ile bakmasını bilen gerçek ibadeti bulandır.

  Dünyada hiçbir şey insanı kin besleme duygusu kadar yıpratmaz. Nietzsche

  İman edip hayra ve barışa yönelik işler yapanlara gelince, Rahman onlar için bir sevgi oluşturacaktır. Meryem 96

  Sağlıklı birey, çalışan ve sevebilendir. Freud

  Yalnızca sevgi dolu bir insanın sözcükleri duyulabilir. H.D.Thoreou

  Kusursuzu kusursuz yapan tek şey kalbinde taşıdığı sevgidir.

  Kendini gerçekleştirme, karşılıksız sevgiyi öğrenmekle başlar.

  Kalıcı olan tek şey içtenlik ve sevgi ile yapılandır.

  Güçsüzlük sevgi üretememektir. Erich Fromm

+ Yorum Gönder