+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Maske nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Maske nasıl yapılır
  maske yapılmasını çok istiyorum hayatımda hiç maskem olmadı fakat maskem olmasını çok ama yapmasını bilmiyırum lütfen bana yapılışını öğretinn 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Maske Yapımı

  Maske Yapımı.jpg

  Hiç aklıma gelmezdi kurbağa ayağından etkinlik yaptırmak Ama görür görmez bayıldım. Çocukların maskeleri ile birlikte bu etkinliği ayaklarına geçirip şapadanak yürüdüklerini hayal etmek bile çok eğlenceli.

  Kafamı tek kurcalayan nokta etkinliğin sağlamlığı. Bir iki denemede çocukların ayaklarında paralanıp, bizi hayal kırıklığına uğratan ayaklarımız olsun istemeyiz.

  Bu durum da aklıma ilk gelen fon kartonundan yapılan ayağın altını, daha kalın bir cins kartonla desteklemek olabilir. Bu konuda farklı fikirleri olan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırlarsa bu etkinliği geliştirebiliriz. Belki aynı anda farklı hayvanların ayakları da yapılıp yürüyüşleri dramatize edilebilir. Mesela zıplayan kurbağaların yanında, penguven ayakları, ördek ayakları vs gibi.

+ Yorum Gönder


kurbağa ayağı,  kurbağa maskesi yapımı,  maske nasıl yapılır karton,  ördek maskesi yapımı,  kurbağa maskesi nasıl yapılır