+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Kanal 7 de 2004 yılı yapımlı villa filmi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kanal 7 de 2004 yılı yapımlı villa filmi
  kanal 7 de 2004 yılı yapımlı villa filmini indirir misini 2. IŞILAY
  Devamlı Üye


  2004 YILI YAPIMLI VİLLA FİLMİ
  İstanbul’un köklü ailelerinden Perdecizadeler’e ait büyük servet, Berna Perdeci’nin kontrolü altındadır.

  Orta yaşlarındaki Berna Perdeci, gençliğini ve güzelliğini kaybetmenin bunalımını yaşamaktadır. Bu arada Berna’nın iflasın eşiğindeki oğlu Caner ve uyuşturucu batağındaki torunu Melisa da onu hiç ilgilendirmemektedir. Uşaklar bu kaprisli kadının kötülüklerine katlanamadıkları için bir bir kaçmaktadır.
  Berna kendisine kayıtsız şartsız teslim olacak birini en nihayetinde bulur. Dilsiz ve kimsesiz bir köylü kızı olan Meryem, villanın yeni hizmetçisi olarak işe alınır. Bu sessiz genç kadın için de ıstırap dolu günler başlamıştır. Villada çalışanlar arasında her türlü ahlaksızlık, insanlık dışı davranışlar ve hırsızlık olağan görülmektedir. Meryem’in dilsiz oluşunu kötü amaçları için kullanan villa sakinleri, yaptıkları hırsızlıkları onun üzerine atmaktadırlar. Bütün bu yaşadığı işkencelere dayanamayan Meryem, en sonunda evden kaçar. Ancak yakalanan genç kız ağır bir biçimde cezalandırılır. Meryem kurtuluşu nerede arayacağını bilememekte, kötü bir sona doğru yaklaştığını hissetmektedir
  …

+ Yorum Gönder


kanal 7 villa filmi izle