+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Yasir elmacı kariyeri ve hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yasir elmacı kariyeri ve hayatı
  Detaylı haytını ve kariyerini 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Yasir elmacı Hakkında Bilgi

  Kulüp takımları kariyeri

  Futbola Çanakkale Dardanelspor altyapısında başlayan Yasir, 1998 yılında profesyonelliğe geçiş mukavelesi imzalayarak as takıma alındı. Burada sezon öncesi hazırlık kampında yeterli bulunmadı ve bir sezonluğuna PAF takımına gönderildi. 1999-2000 sezonunda tekrardan as takıma alındı ve Çanakkale Dardanelspor için ilk resmî karşılaşmasına 12 Aralık 1999 tarihinde Marmaris Bld.Gençlikspor'a karşı oynanan 1. Lig karşılaşmasında çıktı. Üç sezon burada düzenli göev aldıktan sonra Erzurumspor'a transfer oldu. Daha sonra birçok 1. Lig ve Süper Lig ekibinde oynadı. Burada zaman içinde en başarılı dönemini Sivasspor'da geçırdı. Sivasspor'la 2004-05 sezonunda 1. Ligi lider tamamlayıp Süper Lig'e yükselmeyi başardı. 2010-11 sezonundan beri 1. Lig ekiplerinden Altay'da oynamaktadır.

  Millî takım kariyeri [değiştir]5 kez Türkiye U-17 Millî Takımına çağrılan Yasir Elmacı, 1 kez Türkiye U-17 Millî Takımı formasını giymiştır.[3]

+ Yorum Gönder