+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Trafik işaretlerinin hayatımızdakı yeri ve önemi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Trafik işaretlerinin hayatımızdakı yeri ve önemi
  trafik işaretlerinin hayatımızdakı yeri ve önemi 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Trafik Kurallarının Hayatımızdaki Önemi

  Trafik kurallarına hepimizin zorunlu olarak uyması gerekir. Uymamamız halinde başımıza gelecek olanlar da bellidir. Ya hayatımızı kaybederiz, ya sakat kalırız, ya hastanelerde sürünürüz, ya da aracımız hasar görür. Yakınlarımızın üzülmeleri de ayrı bir sıkıntıdır.

  Kısacası, trafik kurallarını uygulamayı önemsemeyen insanlar, başlarına gelecek olanları da kabullenmek zorundadırlar. Sonradan ağlamanın, pişmanlık duymanın hiç kimseye yararı yoktur. İşin en acı tarafı, kurallara uymayan insanların, kurallara uyan insanlara verdiği tahribatlardır. Bu tahribatı vermeye veya neden olmaya hiç kimsenin hakkı yoktur.

+ Yorum Gönder


trafik işaretlerinin hayatımızdaki önemi,  trafik işaretlerinin hayatımızdaki yeri ve önemi,  trafik işaret levhalarının hayatımızdaki önemi,  trafik işaret ve levhalarının hayatımızdaki önemi,  trafik işaretleri ve hayatımızdaki önemi,  trafik işaretlerinin önemi nedir