+ Yorum Gönder
Gizliyara Özel sayfası ve Gizliyara Resim Arşivi Forumunda Resimli Şiirler - Yeşil Gözlere Aşk Resimli Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Resimli Şiirler - Yeşil Gözlere Aşk Resimli Sözler
  Yeşil Gözlere Aşk Resimli Sözler

  Yeşil Göz.jpg

  Gözlerine Hasret kaldı Gözlerim, Senin Gelmeni Bekler Yalnız Sözlerim, kalbim Ağlar Sensiz Zaman Boşa Akar, Hadi Gel Bak Gözlerime hayat ver Şu Aşığa Birtanem özledim Seni.

  herzaman gözlerimde ışık Ol Sevgilim Gözlerim Seninle Baksın hayata her Baktığım yerde Seni görsün gözlerim kalbim Atsın aşkınla Seni Seviyorum herşeyim.

  Kalbimin hayata Direnişisin, hayata direnirken casurca gözlerimdeki nursun seviglim, aslında hayata senin için katlanıyorum seninle bakıyorum hayata gözlerimde nur oldun hayat gözlerimde, gözlerimde sen varsın aşkım..

  Ellerimi Bıraksanda Gözlerin Hala Bana Sevdalı Ayrılık için Ağlasanda Boşuna Gözlerin Ayrılamaz Benden Gitme uzaklara, Gözlerini Mahrum Bırakma Hasret sokaklarında, Ben Seni Sevdim Gözlerinle Baktım hayata Daima..

  Elimde Fotoğraflar Bakarım Anıları tazelerim O Anları hatırladıkça Kuruyan Anılarımızı Gözyaşlarımla Suluyorum ve içimdeki Sevgiyi birgün gelirsin diye besliyorum Sevgilim..

  O Gözlerin herkezi Görsün Ama Sadece bana Baksın O Sözlerin Etraftakilere tükensin, Sadece benim için Söylensin, Kalbin Sadece bana Atsın Atan kalbinin Güzelliği Gözlerine Gözlerindeki Güzel Anlamlar Sözlerine Yansısın bebeğim Seviyorum Seni Mutluyum Seninle bebeğim benim.

  Gözlerin yaşam kaynağım bebeğim Gözlerinde Bulurum hayatın Güzel renklerini, Gözlerin Gökkuşağı Gibi meleğim her Duygu Akışında Birşeyler Anlatır bana Seviyorum Seni Sevgilim..

  ben Gözlerimi Sadece Senden Saklamadım Anlattım Gözlerimle Sana Aşkımı Korkmadım Saklamadım, Bu Bakışlarımı Soldurma Zamanla hadi tut beni Gözlerinle Götür kendi Diyarına Sevgilim. 2. AJLAN
  Bayan Üye

  Gözleri yeşil bir davetkarı gördüm, gördüğüm anda yazdı fermanımı sanki. Elinde mızrak vardı sanki, gözlerini gördüm, kımıldayamadım. Ne yaptı o anda bana. İşte o andan beri başka gözlere göz diye bakmadım, bakamadım
+ Yorum Gönder


en güzel gözler ve sözler,  yeşil gözlerin şözü