+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Nokia Lumia 910 Özellikleri nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Nokia Lumia 910 Özellikleri nelerdir
  Nokia Lumia 910 Özellikleri

  Lütfen bana Nokia Lumia 910 telefonunun özellikleri ile ilgili bir kaç bilgi verir misiniz?

  Finlandiya kökenli dev mobil cihaz üreticisi Nokia’nın Windows Phone Mango işletim sistemli son üyesi olması beklenilen Lumia 910 ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Lumia serisi altına konumlandırdığı akıllılarıyla birlikte küresel pazarda oldukça önemli bir yer edinmeyi amaçlayan ekip, 2012 yılından bu seri altına konumlandırdığı birçok yeni akıllısının tanıtımını gerçekleştirecek.

  Ancak bu cihaz ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri üzerinden satışa sunulacakken, iddialara göre Lumia 900′den önce yani Mayıs ayı itibariyle küresel pazarda yer alabilecek. 4.3 inç büyüklüğünde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde AMOLED ClearBack teknolojili bir ekran ile birlikte gelecek olan akıllı cep telefonu, 1.4 GHz hızında tek çekirdekli işlemci, F2.4 lensli 1 megapiksel ön kamera ve f2.2 Carl Zeiss lensli 12 megapiksel arka kamerayı içerecek.

  Teknik özellikleri bu şekilde olacağı iddia edilen akıllı cep telefonu Lumia 910′un kısa bir süre içerisinde netleşmesi beklenirken, akıllı cep telefonunun ise çıkış tarihi ve fiyat etiketi merak edilen en önemli unsurlar oluyor.
 2. Acil

  Nokia Lumia 910 Özellikleri nelerdir isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder