+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Nokia e72 format nasıl atılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Nokia e72 format nasıl atılır
  E72 format atma işlemi

  Lütfen arkadaşlar bana E72 format atma işlemi ile ilgili bilgi verir misiniz?


  Cihazınızı bekleme modundayken *#7370# yazarak biçimlendirebilirsiniz. Cihaz sıfırlanmadan önce, kilit kodunu girmeniz gerekebilir. Varsayılan kilit kodu 12345'tir.
  ÖNEMLİ UYARI!

  • Cihazı biçimlendirdiğinizde, hem tüm kullanıcı verileri ve ayarları hem de eklenti uygulamaları ve operatöre özgü ayarlar kalıcı olarak silinecektir.
  • Cihaz verilerini yedeklediyseniz, biçimlendirmenin ardından önceden yedeklenen veriler geri yüklenebilir. Ancak, bazı eklenti uygulamaların yedeklemeden geri yüklenmelerini engelleyecek kısıtlamaları olabilir.
  • Biçimlendirmeyi cihazın hatalı davranışını gidermek için kullanıyorsanız, yedeklenen veri dosyalarını geri yüklediğinizde istenmeyen davranış da geri yüklenebilir. Bu durumda, kısmi geri yükleme sorunu çözebilir.
  • SIM kartın ve hafıza kartının (MMC) içeriği biçimlendirme sırasında silinmez. Fakat bazı cihaz modellerinde (örn. Nokia N8-00, E7-00, E6-00 ve X7-00) dahili depo hafızası E: bu durumda biçimlendirilir. Bu nedenle cihazı sıfırlamadan önce E: dahili depo hafızasındaki verilerin yedeklenmesi gerekir. İçeriğinizi bilgisayarınıza yedeklemek için Nokia Suite'i kullanın.
 2. Acil

  Nokia e72 format nasıl atılır isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


nokia e72 format atma,  e72 format atma,  e72 format,  nokia e72 format,  nokia e72 format nasıl atılır,  nokia e72 nasıl format atılır