+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Samsung Galaxy S III ve özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Samsung Galaxy S III ve özellikleri
  Samsung Galaxy S III ve özellikleri hakkında

  Arkadaşlar lütfen bana Samsung Galaxy S III ve özellikleri ile ilgili bilgi

  Samsung-Galaxy-S-III.jpg

  2.Samsung Galaxy S III: Koreli Samsung’un geçen mayıs ayında çıkardığı ve piyasadaki ilk 100 gününde 20 milyon adetlik satış rakamını geride bırakan ‘amiral gemisi’ Galaxy S III, 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde ve 4.8 inç büyüklüğünde HD Super AMOLED ekrana sahip. Andorid 4.0 işletim sistemiyle gelen telefonda, 8 megapiksellik arka, 1.9 megapiksellik ön kamera ve 3G’de 12 saatlik konuşma süresi sunabilen batarya bulunuyor.

  133 gram ağırlığındaki cihaz, 8.6 mm kalınlığında. 16 ve 32 GB’lik (Micro SD ile 64 GB’ye kadar) dahili hafızası olan cihaz, dört çekirdekli 1.4 GHz hızında işlemci ile çalışıyor. Diğer S III’ler ile cihazları yakınlaştırıp, dosya paylaşımı yapılabilen S Beam, telefona sesli komut verilebilen sanal asistan S Voice, bir arkadaşınızla yazışırken, telefonunuzu kulağınıza götürdüğünüzde otomatik olarak yapılan direkt arama S III’ün göze çarpan diğer özellikeriş arasında.
 2. Sultan
  Devamlı Üye

  Samsung galaxy s3 özellikleriyle herkesin gözünü kamaştı. çok hafif olması daha güzel bir telefon olduğunun bir kanıtıdır. 64 micro SD ile daha fazla program ve oyunlar indirebilirsiniz. 1.4 hızı ile her uygulamayı anında açabilirsiniz.
+ Yorum Gönder