+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Günün Duası Forumunda Sevgi Ve Saygı Kazanmak İçin Dua Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Sevgi Ve Saygı Kazanmak İçin Dua
  Sevgi Ve Saygı Kazanmak İçin Dua


  Aşağıdaki duayı her gün 17 defa okuyan kimse çevresindeki herkesin ve özellikle istediği kimselerin sevgisini ve saygısını kazanabilir.Bu duayı 72 defa okuyan düşmanların şerrinden ve zalimin zulmunden korunup,kurtulur.
  Bismillahirrahmanirrahim

  “Sübhaneke la ilahe illa enete ya Rabbi külle şey’in ve varisehü ve razıkahü ve rahimeh” 2. Asel
  Bayan Üye

  Fırtınada okunacak dua  Resûlullah Efendimiz şiddetli rüzgârlar eserken dizlerinin üzerine oturup “Allahümmec’alhâ rahmeten ve lâ tec’alhâ azâben, Allahümmec’alhâ riyâhan ve lâ tec’alhâ lenâ rîhan” duâsını okurdu. Ya’nî Allahım! Bu rüzgârları hakkımızda rahmet kıl, azâb kılma. Yâ Rabbi bunları bizim için rahmet kıl, azab ve elem kılma demektir.

  Bir de: “Allahümme lâ taktülnâ biğadabike ve lâ tehlüknâ biazâbike ve âfina kable zâlike” duâsını okurdu. Burada da Allahım! Bizi gadabınla öldürme, azâbınla helâk etme ve bize âfiyetler ihsân et buyurulmaktadır.

  İbni Abbâs buyurdu: Gök gürlerken “Sübhânellezi yüsebbihurra’dü bihamdihî vel melâiketü min hıyfetihî ve hüve alâ külli şey’in kadîr” duâsını okuyan yıldırım düşmesinden korunur.
+ Yorum Gönder


herkesin sevgisini kazanmak için dua,  insanların sevgisini kazanmak için dua,  saygı kazanmak için dua,  saygı duası,  insanların saygısını kazanmak için dua,  herkesin-sevgisini-kazanmak-için-dualar