+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Günün Sözü Forumunda Günün sözü - aşkta her zaman bir öpen bir de yanağını uzatan vardır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Günün sözü - aşkta her zaman bir öpen bir de yanağını uzatan vardır
  FRANSIZ ATASÖZÜ

  Aşkta her zaman bir öpen, bir de yanağını uzatan vardır.

  Doğru hesaplar iyi arkadaş yaparlar.

  Son gülen iyi güler.
 2. Asel
  Bayan Üye

  Aşkta Her Zaman Bir Öpen Bir De Yanağını Uzatan Vardır

  Ayrılık küçük sevgileri oldurur ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle

  Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

  Sana dijital bir gül yolluyorum çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  Sen benim hayatımda olduğun surece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

  Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yansızlığımı çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

  Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin Sevgililer günün kutlu olsun!

  Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum işte o en büyük gerçek

  Yüreğimdeki tek arzu hayalimdeki tek tutku beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

  Seni sevdiğim kadar yasasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

  Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa inan hiç bir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sana doğru bir kelebek uçurdum dağları denizleri astı seni buldu yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

  Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

  Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

  Bir kus olup gitsem assam su enginleri varsam senin yanına. Öpsem doyasıya koklasam seni en büyük hediye odur bana.

+ Yorum Gönder