+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Siyah Noktalardan Kurtulmanın Kesin Bitkisel Çözümleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Siyah Noktalardan Kurtulmanın Kesin Bitkisel Çözümleri
  Siyah Noktalardan Kurtulmanın Kesin Bitkisel Çözümleri

  Kaç yaşına geldiniz ama siyah noktalarınızla hala başınız dertte mi?


  Siyah Noktalar1.jpg


  Bazı kadınların ciltlerindeki siyah lekeler kozmetik ürün kullanımına rağmen geçmez. İşte size mucizevi öneri: Elma sirkesi. Yarım su bardağı suya, 3 çorba kaşığı kadar elma sirkesi ekleyip iyice kaynatın. Daha sonra ateşi kısın ve başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Bu şekilde yüzünüze 15-20 dakika buhar verin.


  Daha sonra yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesiyle yüzünüzü silin. Bu işlemi haftada 2 kez tekrarlayabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan işlem sonucunda siyah lekelerin yok olduğunu ve cildinizin parladığını göreceksiniz.


  Siyah noktalara farklı öneriler:


  1- Birer tutam kırlangıç otu, ayrık otu bir kaba konularak üzerine beş bardak su ilave edilerek kaynatılır ve bir gece dinlendirdikten sonra siyah noktaların üzerine sürülür.


  2- Birer tutam nane, yabani kekik yaprağı, ıhlamur bir kaba konulup yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra siyah noktaların üzerine sürülür.


  3- Bir adet çok olgun domates ezilir ve ince bir tülbentle süzülür. 1 tatlı kaşığı gliserin ve iki damla asilbent tentürü katılıp karıştırılarak şişeye doldurulup kullanılmak üzere saklanır. Cildin siyah noktalı kısımlarına bol miktarda sürülür. 2. Fatma
  Administrator

  Bir bardak suyu kaynatıp içine 1 yemek kaşığı lavanta ekleyip bir kaç dakika kaynatın buharını yüzünüze tutup birkaç dakika bekletin, daha sonra bir pamuk parçası ile yüzünüzü silin ve kaynattığınız lavanta suyu ile tonikleyin.
+ Yorum Gönder


siyah noktalardan kurtulmanın kesin çözümü,  siyah noktalardan kurtulmanın doğal yolları,  siyah noktalardan kurtulmanın kesin yolu