+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Siyah Noktalardan En Kolay Nasıl Kurtulurum? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Siyah Noktalardan En Kolay Nasıl Kurtulurum?
  Siyah Noktalardan En Kolay Nasıl Kurtulurum?

  Siyah Noktalara Doğal çözüm

  --------------------------------------------------------------------------------

  SİYAH NOKTALARA ÇÖZÜM
  * 25 yaşından sonra yüzümde çiller çıkmaya başladı. Ne yapmalıyım?


  1 turpu rendeleyip suyunu çıkarın. 1 fincan krema, 1 yumurta akı, 1 fincan keten tohumu granülü, yarım fincan limon suyu ve badem yağını karıştırıp krem kıvamına getirin. Her akşam yüzünüze sürüp yatın. Güneşe çıkımamaya özen gösterin ve mutlaka güneş koruyucu krem kullanın.

  Üst dudağımda çizgiler oluştu. Ne yapmam gerekiyor?


  Birer çay kaşığı yaş maya ve yoğurdu karıştırıp dudağınızın üzerine sürün. Kuruyunca ovarak çıkarın. Yıkayıp kuruladıktan sonra, nar çekirdeği yağı sürün. Ayrıca orta parmağınızla masaj yapmayı deneyin. Ovma işlemini haftada bir gün yapın, yağı ise her gün sürün.

  Ben 16 yaşındayım ve yüzümde, özellikle burun çevremde bulunan siyah noktalardan çok şikayetçiyim. Ayrıca göz çevrem sürekli mor. İki sorundan da nasıl kurtulabilirim?


  Birer kahve kaşığı mısır unu, kil, krem ve suyu karıştırın. Bunu cildinizde 5 dakika beklettikten sonra ovarak çıkarın, yüzünüzü yıkayın. Bunu haftada bir tekrarlayın. Gözaltı morluklarını da kivi bekleterek hafifletebilirsiniz. 2. Ziyaretçi

  teşekkürler
 3. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye
  Siyah noktalardan kurtulmak için sabun ile yıkanan yüzün temiz bir havlu ile yavaş ve yuvarlak hareketlerle masaj yaparcasına temizlenmesi siyah noktaların kapattığı gözeneklerin açılmasına hızlandırır.
+ Yorum Gönder