+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Kolajenli dudak dolgunlaştırıcı lipgloss Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Kolajenli dudak dolgunlaştırıcı lipgloss
  Kolajenli dudak dolgunlaştırıcı lipgloss

  Golden Rose’ dan çok fonksiyonlu kolajenli dudak dolgunlaştırıcı lipgloss:
  3 özelliği bir arada bulunduran Extreme Lip Plumper ile dudaklarda;
  Anında dolgunluk ve parlaklık
  29 günlük kullanımdan sonra kalıcı dolgunluk ve kontür belirginleştirme
  Nemlendirme

  Bu aydan itibaren 1490 YTL fiyatla tüm Golden Rose satış noktalarında…

  Golden Rose’un yeni ürünü Extreme Lip Plumper 3 özelliği bir arada bulunduran ilk dudak dolgunlaştırıcı lipgloss olarak satışa sunuldu.

  Yepyeni geliştirilmiş formüllü bu ürün içeriğindeki dudak dolgunlaştırıcı kompleksler Hyaluronic Filling Spheres™ ve AC Mvs Lips™ ile dudağın içine kolayca nüfus ederek dudak dokusunda birbirine bağlanarak şişer ve dudaklarda yeni kolajen oluşumunu destekler. Dudakların dolgun ve pürüzsüz olmalarını sağlar etkisi anında ortaya çıkar.

  Diğer patentli bileşim Maxi Lip™ dudaklarda var olan kolajen üretimini aktive ederdudaklara hacim kazandırırken kontür çizgilerini de belirginleştirir ve nemlendirir. Günde minimum 3 kez 29 günlük kullanım sonucu dudaklarda %40 kalıcı dolgunluk sağladığı gözlenmiştir.

  İçeriğindeki acı biber ve tarçın özü de sağlıklı doğal rengin dolgun bir şekilde ortaya çıkmasına ve dudak kontürünün belirginleşmesine yardımcı olur.

  Şeffaf ve 4 ayrı renkteki seçenekleriyle tek başına ya da rujun altına uygulanabilen Lip Plumper ile kadınlar dolgun pürüzsüz ve çekici dudaklara kolayca sahip olabilecekler.
  UYGULAMA ŞEKLİ:
  Temiz ve kuru dudaklara bol miktarda uygulayınız. Sürdükten 1-2 dakika sonra karıncalanma ve yanma hissi yaşayabilirsiniz.
  En iyi sonucu almak için günde en az 3 kere ve her gece yatmadan önce uygulamanız tavsiye edilir.
  Dermatolojik olarak test edilmiştir. 2. Elif
  Devamlı Üye

  Bazı kadınlar dudaklarına çok dikkat eder genelde büyük dudaklar daha çok beğenilir.Onun için hoş görünmesini sağlamak için rujla şekil verilir.
+ Yorum Gönder