+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Dolgun Dudaklar İçin Yapılması Gerekenler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Dolgun Dudaklar İçin Yapılması Gerekenler
  Dudakların Dolgun Görünümü İçin Ne Yapılır?
  dolgundudak.jpg
  Hafif renkli ve parlak bir ruj ile siz de büyük ve dolgun görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz.

  Hazırlık: Pul pul dökülmeleri engellemek için öncelikle dudaklarınıza bir havlu yardımıyla hafif bir peeling uygulayın ve kurumuş ölü derilerden kurtulun. Bu, süreceğiniz ruja pürüzsüz bir zemin hazırlamak için en önemli adımdır.

  1 – Dudak çizginizi doğal dudak renginizle bire bir eşleşen bir kalem ile belirginleştirin. Daha koyu bir dudak kalemi kullanmaktan kaçının. Dudak kenarlarınızdaki çizgileri dudak fırçası yardımıyla kamufle edebilirsiniz.

  2 – Bej tonlara sahip pembe bir ruj uygulayın. İçinde parlak simler olan bu ruj ışığı yansıtırp dudaklarınızı olduğundan daha dolgun gösterebilir.

  3 – Dudaklarınızın ön plana çıkması için, hafif parlak beyaz veya solgun altın renkli bir göz farını dudaklarınızın ortasına uygulayın.

  4 – İnce bir katman dudak parlatıcısı sürerken köşelere fazla girmemeye özen gösterin. Parlatıcı, rujun dudak köşelerinizden dağılmasına sebep olabilir. Üst dudağınızın kavisli ortasını aydınlatın. Daha dolgun bir etki için bu göz farını hafif nemli bir ruj fırçası ile orta kısma iyice yayabilirsiniz. 2. Emine
  Devamlı Üye

  Öncelikle şunu belirtelim kesinlikle mat rujlar kullanmayın yani eğer dudaklarınızın dolgun görünmesini istiyorsanız. Hemen bir parlatıcı temin edin bu dudaklarınızı oldukça dolgun gösterecektir. Sadce parlatıcı değil renkli rujlar da kullanabilirsiniz ama abartmadan, parlatıcıyı alt dudağınızın ortasına uygulayın ve yayın.
+ Yorum Gönder