+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Hızlı Kirpik Uzatma ve Kalınlaştırma Yöntemleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Hızlı Kirpik Uzatma ve Kalınlaştırma Yöntemleri
  Hızlı Kirpik Uzatma ve Kalınlaştırma Yöntemleri

  Başlangıç olarak

  Bazı insanların hemen hemen kirpikleri yok gibi. Bunun için çözüm var öncelikle kirpik kıvırıcıyı kullanmanızı tavsiye etmen onlar kirpiklerin kırılıp dökülmesine neden olur. Kirpik uzatmak için rimel seçimleriniz en ön planda olmalıdır. Hem rimel Olan hemde kirpik uzatan makyajlar vardır.
  h-zl-kirpik-uzatma-ve-kal-nla-t-rma-y

  Başlayabilmek için kirpik bölgenizdeki bütün makyajınızı (özellikle rimeli) çıkardığınızdan emin olmalısınız. Bu çok önemlidir çünkü makyaj kirpik köklerini çevreleyerek bu bölgelerin kurumasına ve daha kırılgan bir hale gelmesine neden olur.

  Doğal Kirpik Güçlendiriciler Deneyin

  Birçok firma doğal kirpik güçlendiricileri piyasaya sürmekteler. Bu firmaların ürünlerinizin bazıları online güzellik ürünleri satış siteleri sayesinde internet üzerinde satın alınabilmekteler. Bu tür ürünler hakkında değerlendirmeleri ve kullanıcı görüşlerini bu gibi sitelerdeki kullanıcı yorumlarından okuyabilirsiniz. Reçeteli ürünlerin istenmeyen yan etkilerini yaşamak istemeyen birçok insan bu tür doğal yolları tercih ediyorlar.
  Reçeteli Ürünler

  Eğer daha uzun ve kalın kirpiklere reçete ile sahip olmak istiyorsanız, doktorunuza gidip ‘Latisse’ yöntemi hakkında bilgi edinin. Latisse kirpiklerin kalınlığını ve boyunu artıran nispeten yeni bir reçeteli tedavidir. Latisse hakkında daha fazla yazıyı latisse.com adlı internet sitesinde bulabilirsiniz.
  Vitamin Kullanın

  Yapılan çalışmalar göstermektedir ki; A, B ve E vitaminleri ağırlıklı diyetler uygulayan kişiler daha sağlıklı bir şekilde daha uzun ve kalın kirpiklere sahip olmaktadırlar. Bu vitaminleri ek olarak alabileceğiniz gibi havuç ve muz gibi meyve ve sebzelerden de karşılayabilirsiniz.

  Kirpiklerinizi Nemlendirin

  Geceleri kirpiklerinize hintyağı veya vazelin uygulamak kirpiklerinizi nemlendirerek onları kopmaya ve kırılmaya karşı korurken, daha kalın ve uzun kirpiklere sahip olmanızı kolaylaştırırlar. Ancak bu işlemin işe yaramasını istiyor iseniz makyajınızı çok iyi temizlemeniz gerekmektedir. Çünkü makyaj kirpik köklerini sararak onların kurumasına ve daha kırılgan bir hale gelmelerine neden olur. 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  Her kadın kirpiklerinin dolgun, kalın ve uzun olmasını arzu eder. Evde yapacağınız kolay işlemlerle kirpilerinizi uzatıp ve kalınlaştırmak mümkün. Her gece yatmadan önce pamuklu çupukla kirpiklerinize kakao yağı sürmek. Ama biraz sabırlı olmanız gerekiyor.
 3. Fatma
  Administrator
  Kirpik uzatmak pekte kolay değil ama size bir kaç öneride bulunayım mesela bitmiş olan rimel şişesine hint ve badem yağı damlatın ve bunu her akşam uygulayın etkısını göreceksınız
+ Yorum Gönder