+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Siyah noktalar tamamen önlenebilir mi siyah noktalar gider mi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Siyah noktalar tamamen önlenebilir mi siyah noktalar gider mi
  Siyah noktalar tamamen önlenebilir mi siyah noktalar gider mi

  siyah noktalar.jpg

  Düzenli cilt bakımı uygulamaları ile gözle görülür derecede azaltılabilir. Ancak tamamen önlenebilir diyemeyiz. Çünkü bunlar yağlı cildin doğal bir sonucudur 2. Ziyaretçi

  siyah noktaları evde nasıl geçiririz.
 3. Asel
  Bayan Üye
  siyah noktaları evde nasıl geçiririz
  Siyah noktalara çözüm, Suna Dumankaya siyah nokta maskesi

  Siyah noktalar nasıl geçer? Bir çok kadının kabusu haline gelen siyah noktalar için Suna Dumankaya şu önerilerde bulunuyor; Yağlı cipslerden ve asitli içeceklerden mümkün olduğunca uzak durulması ve sık sık su içilmesi gerektiğini belirtiyor.
  Siyah noktaların güzellik uzmanları tarafından temizlenmesi gerektiğini ancak evde yağılabilecek bazı uygulamaların da olduğunu söyleyen Suna Dumankaya aşağıdaki formülü tavsiye ediyor:  Siyah noktalara çözüm

  1 yemek kaşığı kadar yoğurt içine 1 adet limonun kabuğu rendelenip ilave edilir. Aynı karışıma 1 kaşık da mısır unu eklendikten sonra iyice karıştırılır ve yüze sürülür. Bu siyah nokta maskesi yüzde 15 dakika beklendikten sonra yüz ovarak temizlenir ve böylece maske tamamlanmış olur.Bu maske ara ara aynı biçimde yapılmalıdır.

  Güzellik uzmanı Suna Dumankaya burun bölgesinde oluşan siyah noktaları yok etmek için peeling tarifi;

  Malzemeler
  1 yemek kaşığı yağsız yoğurt, 1 adet limon kabuğu ( rendelenmiş), 1 yemek kaşığı kadar mısır unu.

  Hazırlanışı
  Yoğurtun içine rendelenmiş limon kabuğu ve mısır ununu ekleyerek iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımı burnunuza sürün ve 15 dakika etki etmesini bekleyin.Daha sonra ılık su ile yıkayarak temizleyin.
 4. Fatma
  Administrator
  Siyah noktalar tıkanmış gözeneklerden vede iyice temizlenmeyen ciltte oluşan küçük siyah lekelerdir. Siyah noktalardan kurtulmak için peeling yapın kesinlikle siyah noktaları sıkmayın.

+ Yorum Gönder


siyah noktalar,  yüzdeki siyah noktalar,  siyah nokta,  pelingle siyah noktalar gidemi