+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Ankara’nın en başarılı okulu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Ankara’nın en başarılı okulu
  Ankara'da Başarılı Olan Okul Hakkında Bilgi

  Gazi Üniversitesi Vakfı Özel İlköğretim Okulu 2008 OKSí de büyük başarıya imza atarak açık ara farkla Ankara birincisi oldu. Okul Ankara’da bulunan devlet okulları ve özel okullar arası 2008 OKS başarı sıralamasında 1. sırada yer aldı. İlköğretim ve lise olmak üzere yaklaşık 1500 öğrencisiyle eğitime devam eden Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okullarının Müdürü Hilal Erdinç, Biz kimden iyiyiz değil, kim bizden daha iyi düşüncesi ile hareket ederek, 2007 yılı itibariyle Türkiye Kalite Derneği ile eğitimde mükemmellik yolculuğu anlaşması yaparak, yurt dışında daha başarılı bir kurum olmak, öz değerlendirme yaparak sürekli iyileştirmeyi sağlamak için kalite konusundaki çalışmalarını büyük bir hızla yürütmeye de devam etmektedir” dedi.

 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  1998-1999 yılında açılmış bir okuldur ilk başlarda 113 öğrenciye sahip bir okuldur güzel bir eğitim kadrosuna ve çok güzel bir öğretim yapan bu okul 2002-2003 yılında ilk mezunlarını vermiştir bu mezunların çoğu Anadolu liselerine gitmiştir.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Ankara bildiğiniz gibi türkiyenin başkentidir ve en gelişmiş devletlerinden biridir. bu gelişmişlik özellikle eğitime yansımaktadır. ankaranın en başarılı okulu 1999 yılında kurulan Gazi Üniversitesi Vakfı Özel İlköğretim Okulu dur.
+ Yorum Gönder