+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Friendfeed nedir nasıl kullanılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Friendfeed nedir nasıl kullanılır
  FriendFeed Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?


  İnternet’te iş dünyası ile ilgili ne olup bittiği, onu en iyi şekillerde kullananlardan öğrenilir.Üç hafta önce bir arkadaşımın önerisiyle üye olduğum FriendFeed’de, deyim yerindeyse “Ufuk Patlaması” yaşadım. İnanılmaz yaratıcı, verimli, doğru hareket ettiğinizde fırsatlarla dolu ve zihinsel kapasitesi yüksek bir ortam, daha önce http://goly.in/ub yazımda bahsettiğim TEDx ortamının online interaktif iletişim hali kaynak olarak size sunulmuş durumda, yerinde olmak koşuluyla birçok büyük firmanın yöneticileriyle, yazarlarla, gazetecilerle televizyoncularla, reklamcılarla iletişime geçebilirsiniz.
  Söylediklerimi inanın abartmıyorum, FriendFeed oldukça etkili ve hedefe yönelik bir sosyal medya ortamı, Türkçe’ye çevrildikten sonra ise bunu dünyada en verimli olarak kullanan ülke de Türkiye, evet,FriendFeed kullanmada dünyada 1. sıradayız, peşimizden 2.sırada ise Amerika Birleşik Devletleri geliyor. Bu hızı gören Facebook, FriendFeed’i hemen satın aldı. Bu durum da TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun her konuşmasında üzerine basa basa durduğu “Türkiye bir girişimciler cenneti, müthiş bir fikir üretme kapasitemiz var” sözünü haklı çıkartıyor. Zaten istatistiklerin durumu da Türkiye’nin 5 yıla kadar internetin etkin kullanımında ilk sıralarda olacağını öngörüyor. Girişimci olan ya da olmayı düşünen kadınların sosyal medyanın bu gücünü değerlendirmeleri akıllıca bir davranış olacaktır. 2. Asel
  Bayan Üye

  Friend Feed , bir sosyal medya arcıdır. Verimli kullanıldığı zaman çok işe yarayabilir. Friend Feed kullanımında Türkiye 1. sırada yer almaktadır. Türkiye yine birinci.
+ Yorum Gönder


friendfeed nasıl kullanılır