+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda MobilÖdeme ile Bilyoner.com hesabına nasıl para aktarılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  MobilÖdeme ile Bilyoner.com hesabına nasıl para aktarılır
  MobilÖdeme ile Bilyoner.com


  Bilyoner.com'a para yatırmak çok kolay!
  MobilÖdeme ile Bilyoner.com hesabına nasıl para aktarılır?
  Bu hizmetten Turkcell ve Avea Ön Ödemeli Hat aboneleri faydalanabilmektedir.

  Yöntem -1: : İnternetten MobilÖdeme servisini kullanabilmek için Bilyoner.com "Para Yatır" sayfasında "TurkcellMobilÖdeme" veya "AveaMobilÖdeme" seçeneğini seçin. Açılan alanda; Bilyoner.com'da kayıtlı cep telefonu numaranız otomatik olarak gelecektir. Bilyoner.com hesabınıza göndermek istediğiniz tutarı seçin; gönder butonuna basın. Son olarak cep telefonunuza gelen mesajı 5 dk. içerisinde "EVET" yazarak yanıtlayarak işlemi onaylayın.
  Yöntem -2: SMS ile de transfer talebinizi başlatabilirsiniz. Örneğin 20 TL göndermek için Bilyoner.com'daki kayıtlı telefonunuzdan "Yukle 20" yazıp 2595'e gönderin. Turkcell hatlı telefonlarda miktar otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Avea hatlı telefonlarda cep telefonunuza gelen cevap mesajını "EVET" yazarak yanıtlayıp işlemi onayladığınızda, aktarmak istediğiniz tutar bir kaç dakika içinde Bilyoner.com hesabınıza BilyonPuan olarak aktarılacaktır.
 2. Ziyaretçi

  Hattim bir ay aktif olmasi gerekiomus hattim 2aydir aktif ne yapmamlazim para yuklemiorum yardimci olurmusunuz
 3. Asel
  Bayan Üye

  Hattim bir ay aktif olmasi gerekiomus hattim 2aydir aktif ne yapmamlazim para yuklemiorum yardimci olurmusunuz

  Mobil Ödeme ile Bilyoner.com hesabına nasıl para aktarılır?

  Bu hizmetten Turkcell ve Avea Ön Ödemeli Hat aboneleri faydalanabilmektedir.

  Yöntem -1: : İnternetten Mobil Ödeme servisini kullanabilmek için Bilyoner.com "Para Yatır" sayfasında "TurkcellMobil Ödeme" veya "AveaMobil Ödeme" seçeneğini seçin. Açılan alanda; Bilyoner.com'da kayıtlı cep telefonu numaranız otomatik olarak gelecektir. Bilyoner.com hesabınıza göndermek istediğiniz tutarı seçin; gönder butonuna basın. Son olarak cep telefonunuza gelen mesajı 5 dk. içerisinde "EVET" yazarak yanıtlayarak işlemi onaylayın.
  Yöntem -2: SMS ile de transfer talebinizi başlatabilirsiniz. Örneğin 20 TL göndermek için Bilyoner.com'daki kayıtlı telefonunuzdan "Yukle 20" yazıp 2595'e gönderin. Turkcell hatlı telefonlarda miktar otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Avea hatlı telefonlarda cep telefonunuza gelen cevap mesajını "EVET" yazarak yanıtlayıp işlemi onayladığınızda, aktarmak istediğiniz tutar bir kaç dakika içinde Bilyoner.com hesabınıza TL (Çekilemeyen TL) olarak aktarılacaktır.

+ Yorum Gönder


bilyoner,  bilyoner mobil ödeme,  bilyoner mobil odeme,  bilyoner kontörle para yatırma,  cepten bilyonere para aktarma,  bilyoner mobil ödeme nasıl yapılır