+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Kars'ta Bulunan Papaz Mumyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Kars'ta Bulunan Papaz Mumyası
  Papaz Mumyası


  Kars'ta Bulunan Papaz Mumyası3.jpgKars'ta Bulunan Papaz Mumyası1.jpgKars'ta Bulunan Papaz Mumyası2.jpg


  Kars'ta papaz mumyası görüldü haberleri insanların dikkatini çok çekmiştir. Doğru olup olmadığı bilinmemektedir.İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, olayın dedikodudan ibaret olduğunu söyledi.Karslılar, altın tabut içerisinde bulunan bir papaz mumyasını konuşuyor. Yaklaşık iki hafta önce binlerce kişinin cep telefonuna iletilen görüntüler, kısa sürede kentin gündemini oluşturdu. Toplam 70 saniyelik görüntülerde bir tabut içerisinde mumyalanmış bir papaz cesedi bulunuyor. Orjinalliğini koruyan sakallı mumyanın başında altın taç, belinde altın kemer, göğsünde balık ve kasık bölgesindeki kartal şekli üzerinde yazıların yanı sıra, mumyanın sağ tarafında da altın bir ok yer alıyor. Tabutun baş kısmında ise çeşitli yazılar bulunuyor. ‘sehrikars.com’ gibi internet sitelerinde de yayınlanan papaz mumyası görüntülerinin, bir kaç kişi tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildiği anlaşılıyor.

  İl genelinde binlerce cep telefonuna gönderilen apaz mumyası görüntüsünün, Kağızman ilçesinde ya da Digor’a bağlı Ermenistan sınırındaki Kilittaşı Köyü’nde bulunduğu ve biri Ermeni ikisi Türk üç kişi tarafından Ermenistan’a kaçırılmak üzereyken, Kağızman- Iğdır karayolunda Jandarma tarafından ele geçirildiği iddia edildi.

  OLAY DEDİKODU

  Kentte herkesin konuştuğu ve görüntülerle de desteklenen dedikoduların gerçeği yansıtmadığını belirten İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, “Ben de görüntüleri internet sitelerinde izledim. Böyle bir şey olsa haberimiz olurdu. Ama bize resmi olarak yansıyan herhangi bir şey yok” dedi. 2. Emine
  Devamlı Üye

  Böyle şeylerin resmi olarak bilinmesi imkansız bunun gibi bir çok olay yaşanmakta ve neticesinde hep yalan olduğu ortaya çıkıyor bu yüzden pek inanılan şey değil.
+ Yorum Gönder


karsta bulunan mumya,  karsta bulunan papaz mumyası,  karsta çıkan papaz mumyası,  karsta çikan mumya,  karsta bulunan papaz,  en son bulunan mumyalar