+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Skype İle Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Skype İle Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?
  Skype

  Skype uzaktakileri yakınlaştırır. Skype’ın anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı özellikleri sayesinde, nerede olurlarsa olsunlar değer verdiğiniz kişilerle deneyimlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.
  Başınıza gelen bir olayı anlatmak, doğum günlerini kutlamak, dil öğrenmek, toplantı düzenlemek ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışmak gibi her gün başkalarıyla birlikte yaptığınız şeyleri Skype üzerinden yapabilirsiniz. Skype'ı, hangisi sizin için daha uygunsa, telefonunuzda, bilgisayarınızda ya da Skype özellikli bir televizyonda kullanabilirsiniz. Skype'ta, uygulamayı kullanan diğer kişilerle konuşmak onları görmek ve anlık mesajlarla görüşmek ücretsizdir. Skype'ın en son sürümünde görüntülü grup çağrısı özelliğini de deneyebilirsiniz.
  Düşük bir ücret ödediğiniz takdirde daha fazlasını, daha farklı yollarla, daha çok kişiyle yapabilirsiniz. Örneğin telefon numaralarını arayabilir, WiFi ağlara erişebilir ya da SMS gönderebilirsiniz. Bunun için kullandığınız kadarını ödeyebilir ya da bir abonelik satın alabilirsiniz, hangisini tercih ederseniz. İş dünyasında ise gereken işlerin yapılması için tüm çalışan, iş ortağı ve müşteri ekosistemini bir araya getirmek anlamına gelir. Arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı ekleyip Skype'ı kullanmaya bugün başlayın. Onları bulmanız hiç zor olmayacak çünkü yüz milyonlarca kişi farklı işleri birlikte yapmak için Skype'ı kullanıyor.

 2. HaKHaN
  Özel Üye


  Görüntülü konuşma nasıl yapılır

  Skype üzerinden görüntülü konuşma yapmak için kişiler menüsünden görüşmek istediğiniz arkadaşınızın ismine tıklayın. Karşımıza gelen menüde 'Görüntülü Çağrı Yap' butonuna tıklayarak görüntülü görüşmeye başlayın.

  Görüntülü konuşmanızı sonlandırmak için Görüşmeyi Bitir butonuna tıklayın.

+ Yorum Gönder