+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Prof Saracoğlu Adını Kullanan Sahtekarlar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Prof Saracoğlu Adını Kullanan Sahtekarlar

  Prof Saracoğlu Adını Kullanan Sahtekarlar  Prof Saracoğlu MARKASI.jpg

  DİKKAT!!!
  Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU adı kullanılarak uydu kanallarında bir takım sahte kremler, hap ve kapsül tarzı ürünlerin tanıtımı yapılmaktadır. Özellikle belirtmeliyiz ki Prof. Saraçoğlu ürünleri sadece prof saracoglu marka ile sadece www.profsaracoglu.com internet sitemizde satış noktalarında ve bayilerinde satılmaktadır hiçbir tv programında ve uydu kanallarında ürün tanıtımı kesinlikle yapılmamaktadır. Ürünlerimizin çoğunluğu doğal bitkiler ve doğal ürünlerden oluşmaktadır.
  Son zamalarda uydu kanallarında aynı safa mantar kremi satışı yapılıyor Prof. Sarçoğlu nun bu ürünle uzaktan yakından herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır lütfen bu konuda duyarlı olup halkın sağlığıyla oynayan bu kişileri ve ürünleri almayınız ve gerekli yerlere şikayet ediniz PROF SARACOGLU markası olarak gereken yerlere suç duyurularının yapıldığını özellikle belirtmek isteriz.
  Sağlığınız daim olsun


  Satış noktaları ile ilgili bilgi www.profsaracoglu.com dan ulaşabilirsiniz. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Proföosör ibrahim adnan saraçoğlu bildiğiniz gibi şifalı otlar konusunda çok ünlü bir doktordur. bunu üzerine sahtekarlar doktor saraçoğlunun adına sahte bitkisel ürünler satmaya başlamışlardır. bu yüzden bu sahte ürünleri almamaya özen gösterin.
+ Yorum Gönder