+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Beşiktaş Taraftar Sözleri | Marşları | Nickleri | Mesajlari Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Beşiktaş Taraftar Sözleri | Marşları | Nickleri | Mesajlari
  Taraftarlara Özel Beşiktaş Sözleri

  Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni şampiyon görmek..

  BASIN ÖNE EGILMESIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA.EN BÜYÜK SEN DEGILMISIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA KARTAL ALDIRMA

  YAKIŞIR SANA YAKIŞIR, SANA ŞAMPIYONLUK YAKIŞIR, SEN ALEMDE TEKSIN, DEĞIŞILMEZSIN, BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMIZSIN!

  BESIKTAS DIYEREK SANA YÜZ VURDUK, SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK, YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BESIKTAS SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..

  BAZEN HÜZÜN, BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR ÖMRE BEDEL.BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMISSIN.

  GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESIKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

  SEMTİMİZ ERKEKLER SEMTİ, AŞIK EDER HERKESİ, ÜZERİMDEN EKSİLMESİN BAYRAĞIMIN GÖLGESİ, İŞTE BİZ KÖTÜ GÜNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ, ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN BİZ KARA KARTALLIYIZ

  YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGEÇMEYİZ BEŞİKTAŞ SENDEN!!

  aklımda bir tek sen,fikrimde bir tek sen ne farkeder kartal,sen her gün yenilsen 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Benim gibi beşiktaşlı olanlara işte taraftar sözleri ;Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni şampiyon görmek veya aklımda bir tek sen,fikrimde bir tek sen ne farkeder kartal,sen her gün yenilsen gibi . bunlar sizin beşiktaşa olan sevginizi gösterir.
+ Yorum Gönder


beşiktaş taraftar marşları,  beşiktaş taraftar sözleri,  taraftar sözleri,  bjk taraftar marşları sözleri,  beşiktaş taraftar marşları sözleri,  beşiktaş taraftarlarının marşları