+ Yorum Gönder
Yemek Tarifleri ve Hamur İşleri Forumunda Özsüt’ten dondurmalı pasta-Pasta Tarifleri ve Hamur işleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Özsüt’ten dondurmalı pasta-Pasta Tarifleri ve Hamur işleri
  Özsüt’ten dondurmalı pasta
  Özsüt, pasta aşıklarını bu defa dondurmayla ödüllendiriyor. Geleneksel tariflerle ve büyük bir özenle ülkemizin en sevilen tatlılarını üreten Özsüt, pastalarını enfes dondurmalarıyla süslüyor.

  Çilekli, çikolatalı ve fıstıklı dondurmalı pastalar bu yaz yüreğinizi ferahlatmaya hazırlanıyor. Üstelik Özsüt’ün bu mükemmel dondurmalı pastalarının tümüne 40 TL, bir dilimine ise yalnızca 7 TL’ye sahip olunabiliyor. Özsüt, geleneksel dondurma lezzetine hiçbir katkı maddesi katmadan ve üretiminde kullandığı süt kalitesi ve yüksek süt oranıyla benzerlerinden ayrılıyor.

  Yeni fikir ve kompozisyonlarla piyasadaki pasta seçeneklerine farklılık getirmeyi hedefleyen Özsüt, sunduğu ilkler ve yeniliklerle sektöründe öncülük etmeye devam ediyor. Bu defa pastalarını, lezzetli dondurmalarıyla süsleyerek tatlıseverlere çifte mutluluk yaşatıyor. Çilekli, çikolatalı ve fıstıklı dondurmalı pastalar bu yaz yürekleri ferahlatmaya hazırlanıyor. Böylece Özsüt gerçek dondurma keyfini, ister yalnızca dondurma olarak ister pasta ile dondurmanın bir araya gelmesiyle oluşan mükemmel lezzeti tüketicileriyle buluşturuyor. Üstelik Özsüt’ün bu mükemmel dondurmalı pastalarının tümüne 40 TL, bir dilimine ise yalnızca 7 TL’ye sahip olunabiliyor. Paket servis seçeneğini de düşünen Özsüt, enfes dondurmalı pastasını erimeye yarım saat dayanıklı özel straforların içine koyarak gönderimi gerçekleştiriyor. Böylece yazın serin lezzeti ayağınıza kadar geliyor.

  Özsüt’ün en çok vanilyalı, çikolatalı, kaymaklı, çilekli, limonlu ve sakızlı dondurmalarının tercih edildiği dondurma yelpazesine son olarak Amarenalı, cookies ve vişneli çeşitleri de eklenerek toplam 18 çeşite ulaştı. Tüm malzemeleri özenle seçilen ve içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Özsüt dondurmaları, pastörize edilerek ve en taze mevsim meyveleri kullanılarak üretiliyor. Çikolatalı, çilekli ve fıstıklı dondurmanın pasta ile birleşiminden doğan kusursuz sonuç Özsüt’ün dondurmalı pastaları oluyor.

  1938’den bu yana tatlı meraklılarına en güzel lezzetleri sunan Özsüt, ülkemizde hiçbir tatlı zincirinde bulunmayan çeşitlilikte bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor. Pastadan sütlü tatlılara, dondurmadan keklere kadar pek çok farklı lezzeti yepyeni bir konseptle sunan Özsüt, üretimini de en sağlıklı koşullarda ve yüksek hijyen standartlarında gerçekleştiriyor. Tüm malzemeleri özenle seçilen Özsüt ürünleri aynı zamanda hafifliğiyle de dikkat çekiyor. Özsüt lezzetleriyle tanışmak için bulunduğunuz yere en yakın Özsüt şubesini www.ozsut.com.tr web adresinden öğrenebilirsiniz. 2. VUSLAT
  Bayan Üye

  özellikle yazın sıcaklarda dondurmanın yanına koyulmadığı tatlı yok gibi aslında bir kurtarıcı sıcaklarda yene bilecek en güzel şey ama kışında denenebilir
+ Yorum Gönder


özsüt pasta kataloğu