+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Hayvanlar Hakkında Forumunda Değerli irlanda atları - at cınslerı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Değerli irlanda atları - at cınslerı

  Değerli irlanda atlarının özellikleri  KİNG OF DİAMONDS :

  İrlanda atının her ailesi atlama ve konkur komple atları üretmiş olsa da hiçbiri King of Diamonds kadar sürekli başarı sağlamamıştır. Bu kestane doru aygır , Ruby'nin yavrusu Errigal'dendir. 1990 - 1995 yılları arası dünya atlama dereceleri klasmanında 7. sıradadır. Uluslararası engel atlama atları olan Special Envoy , Hill , Pearl ve Millstreat Ruby King of Diamonds'dan üretilmiştir. King of Diamonds üzücü bir şekilde ölmüş olsa da , arkasında sürekli olarak dünya sınıfı atları üreten birçok tay bırakmıştır.

  CLOVER HILL :

  Golden Beaker'in tayı olan bu doru aygır, 1990 - 1995 yılları arası Dünya atlama dereceleri klasmanında 16. sıradadır. Dünya sınıfı taylarından ; Cagneys , Skyviews ve Flo Jo Clover Hill'dan olma taylardır ve günümüzde atlama atları üretmeye devam etmektedirler. Kuşkusuz spor atı üretimi üzerindeki etkileri uzun yıllar boyunca devam edecektir.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Değerli irlan da atları çok öneli ve çok istenilen bir at ırkıdır. irlan da atlarının en uygun ve hayatlarının en güzel yaş aralığı 5-10 yaşları arasındadır. irlan da atları king of diamonds atları kadar değerli ve çok yetenekli olmasalar da onlar da çok yetenekli ve başarılıdırlar.
+ Yorum Gönder


At Cinsleri