+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Hayvanlar Hakkında Forumunda Kedi Ayı Karışımı İlginç Cehennem Adı Verilen Hayvan Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Kedi Ayı Karışımı İlginç Cehennem Adı Verilen Hayvan


  Kedi ayı karışımı ilginç cehennem adı verilen hayvan nasıldır  Kedi Ayı Karışımı İlginç Cehennem Adı Verilen Hayvan.jpg  Hurriyet kaynaklı haberimiz.

  Yerliler tarafından ilk görüldüğünde ayı zannedilen, ancak tüm tüyleri dökülmüş olan hayvanın, hangi türe ait olduğunu belirtmekte aciz kalan bilim insanları, hayvanın kökenlerini anlayabilmek için DNA testi uyulamaya karar verdi.

  Yerli halk ise, Sichuan eyaletinde yakalanan hayvanın çok eski bir efsanede anlatılan yaratık olduğuna inanmaya başladı. Efsaneye göre, ormanda insan iken ayıya dönüşen bir yaratık yaşıyor.

  Hayvanı bulan köylüler, sesi bir kedininkini andıran esrarengiz canlının bir çeşit uyuz hastalığı yüzünden tüm tüylerini döktüğünü düşünüyor. Garip hayvan ayrıca, canı yanıyormuş veya kendi türünden diğer hayvanlara sesleniyormuş gibi sürekli ses çıkartıyor.

  CEHENNEM YARATIĞI MI?

  Ortaya atılan iddialara kanmak istemeyen araştırmacılar ise, bulunan garip hayvanın, tüylerini dökmüş olan ve Asya ayı kedisi olarak bilinen Binturong olduğunu öne sürüyor. Ne kedi ne de ayı olan Binturong, güney ve doğu Asya ülkelerinde görülüyor. Hayvana adını veren yerel dil ise onu kullanan herkesin ölmüş olmasından dolayı artık bilinmiyor.

  Binturong

  Bulunan garip yaratığı efsanelerle özdeştirenler, ayıya dönen insan iddialarının yan sıra, ormanlarda dolaşarak keçi, tavşan, köpek, tavuk ve benzeri hayvanlarla beslendiğine inanılan Chupacabra yaratığını öne çıkartıyor.

  Chupacabra, yerlilerin inanışına göre cehennem çukurlarından çıkıp gelen ve keçi kanı içerek beslenen bir zebaniydi. Çinli bilim insanları, yapılacak DNA testi ile köylülerin ve diğer meraklıların şüphelerini gidermeyi amaçladıklarını belirtti.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Cehennem adı verilen hayvan türünü hayatımda ilk defa görmekteyim. bu hayvan kedi ve ayı karışımına sahip olan bir hayvandır ve bu hayvan gerçekten de çok çirkin bir dış görünüşe sahiptir. bu hayvan yerliler tarafından bulunmuş ve kafası ayılara benzediği için önce ayılara benzetilmiştir. ancak daha sonra bu hayvanın tüylerinin dökülmüş olduklarını görmüşler.
+ Yorum Gönder


insan kedi karisimi