+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Her Telden Eğitim Konuları Forumunda Özel mektup örneği anneye Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Özel mektup örneği anneye
  Özel mektup örneği anneye

  Bugün anneler günü ve ben en güzel, en sevimli, en iyi kalpli anneye seslenmek istiyorum.

  Seni kelimelerle ifade etmek ne kadar zor.Oysa binlerce güzel söz söylenebilir hakkında.Ama seni anlatmak o kadar zor kiSen beni yüzümdeki gülücüklerle dünyana aldın..yetiştirdin geliştirdin ..Sen hayatımın her karesinde oldun.sana danışmadan yaptığım her hareketimin hatayla sonuç vermesini bana en güzel sözlerle anlattın.Asla kızmadın.yüzündeki gülümsemeyle anlattın.sacımı okşayarak bana tecrübelerini aktardın.

  Özel mektup örneği anneye.jpg

  Sırası geldi çocuğun gibi azarladın,arkadaşın gibi sevdin,dostun gibi sırdaşın olarak gördün.Seni kendime örnek aldım.İdeallerim hayallerim oldun.

  Hüzünlü günlerimiz oldu,beraber ağladık.sevinçli günlerimiz oldu beraber güldük.az kazandık çok kazandık.ama hep vardık.yağmur yaz kış demedik hep beraber olduk.Tatil hayalleri kurduk.ama hiç beraber gidemedik.Ana kız gibi olduk,Kardeş abla gibi olduk.Yinede hep güldük

  Şimdi uzaklardasın.keşke burda olsaydın.en sevdiğin çiçeklerle sana gelseydik.Yüzünde yine kocaman gülüşle bizi karşılasan mutfaktan mis gibi börek kokusu gelse.Ellerine sağlık en güzel böreği sen yaparsın diyip mutfağa koşsak.Hadi bakalım sen gençsin bize hizmet et desenBenim moral kaynağım geldi diyip yine sarılsan sıkıca.seni yine saclarından öpsem..

  Şu an telefona elim gidiyor.sesini duymak istiyorum.uyuyor sun belki de yada kimseyle konuşmak istemiyorsun.Her gün aynı şeyleri anlatmak zor geliyor sana..Duymak istediklerimi bana söyleyeceğini biliyorum.Neşemle seni güldürmeye çalışıp burda ki havadisleri bir çırpıda anlatıverirdim.Ama dinlenmelisin.her şey bekleyebilir.senin için dua ettiğimizi sakın unutma.

  Senin,İnsanlar için yaptığın iyilikler,konumu ne olursa olsun herkesle olan samimiyetin,sevgin,saygın,ilgin yardıma koşman sağlık bilgilerini ticaret değil muhtaç durumdaki insanlar için kullanman, özveriyle çalışman,eşine mükemmel eş,çocuklarına harika anne,bana abla olman.

  Seni çok seviyoruz.seni çok seviyorum.Bugün Anneler Günü,Yeşil gözlü güzel anne yatağında, yüzünde gülümsemeyle bizi hatırlayacaktır.Güzel kızı saclarını tarayacaktır.yanağına öpücükler konduracaktır.

  Daha güçlü olarak geri döneceksin.beraber mücadele edeceğiz.Yasam için hayat için iş için. Önümüzde yapacak daha çok şey var..Bırakıp gitmek kolaydır.Önemli olan kalıp mücadele etmektir.Bunu beraber başaracağız İnancımızı hiç kaybetmeden..

  Seni çok seviyorum Annem. İyiki varsın
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Mektup yazmak yazının bulunduğu tarihlere kadar dayanmaktadır. mektuplar haber iletip almak bir konuyu tartışmak veya başka konular da da yazılabilmektedir. bunlar dışında eğer mektupların yazıldığı kişiler anne baba kardeş arkadaş ve sevgili gibi insanlar ise o zaman yazılan bu mektupların konuları gene olarak özel olmak da ve bu yüzden de bu mektuplar özel mektup olarak adlandırılmaktadır. ancak özel mektup veya değil her mektup çeşidinin uyması gereken genel kurallar vardır.
+ Yorum Gönder


özel mektup örneği,  anneye mektup örnekleri,  anneler günü için mektup örneği,  özel mektup örnekleri,  anne mektup örnekleri,  anne mektup örnekleri kısa