+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Her Telden Eğitim Konuları Forumunda Teknolojinin gelişimi spora ne faydası var Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Teknolojinin gelişimi spora ne faydası var
  Teknolojinin gelişimi spora ne faydası var

  Teknolojinin gelişimi spora ne faydası var1.gif

  Birçoğumuz günlük hayatta çeşitli sporlarla uğraşırız. Hatta spor,bazılarımız için çocukluğumuzdan beri vazgeçemediğimiz bir sevdadır. Ülkemizde ise en çok tercih edilen spor, şüphesiz ki futbol. Dolayısıyla profesyonel anlamda en çok paranın döndüğü sektör de futbol sektörü. Dünya genelinde de en ilgi gösterilen spor futbol olmasına rağmen, başka spor dallarında daha büyük paralar dönebiliyor.Uluslararası anlamda çabuk tüketen bir toplum haline gelmiş olmamızın sonuçlarından biri de, eğlence sektörünün her daim kendini yenilemesi gerekliliğidir. Seyirciler, spor müsabakalarına eğlence sektörü gözüyle baktığından dolayı, bu alanda da karşımıza aynı sorun çıkıyor. Spor ürünlerinin geliştiricileri de her daim daha iyi ürünü sporcuya sunmalılar. Aksi halde başarı rakibin ellerinin arasına kaçar.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Teknolojinin gelimesi ile bir çok alan etkilenmiştir. ve bir çok alan da çok daha iyi kolaylıklar sağlanamkatadır. bunlardan biri de spor alanıdır. nasıl mı. mesela teniz oyuncususunuz ve sürekli olarak antreman yapmanız gerekir işet bunun için top atan bir makine yapılmıştır.
+ Yorum Gönder