+ Yorum Gönder
Peygamberlerimiz – Siyer ve Hz.Muhammed Forumunda İyiki Doğdun Ya Resulallah Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  İyiki Doğdun Ya Resulallah

  İyiki Doğdun Ya Resulallah Hakkında Bilgi  Ünlü Şarkıcı Nihat doğan'dan anlamlı hareket: İyiki Doğdun Ya Resulallah
  Nihat Doğan mevlid kandili dolayısıyla twıtterda iyi ki doğdun ya resulallah adlı bir kampanya başlattı.Büyük bir destekçi kitlesi bulunan nihat doğan'ın kampanyası, #iyikidogdunyaresulallah twıtter Türkiye'nin en çok konuşulan konusu oldu.
  Sosyal medyada mesajlarla da adından sıkça söz ettiren şarkıcı Nihat Doğan, Hazreti Muhammed'in (SAV) doğum günü olan Mevlid Kandili dolayısıyla sosyal paylaşım ağı twitter'da 'İyi ki doğun Ya Resulallah' adlı bir kampanya başlattı.Takipçilerinden kendisine destek vermelerini isteyen Nihat Doğan, Mevlid Kandili dolayısıyla Hazreti Muhammed (SAV) ismini, dünyanın en çok takip edilen sosyal paylaşım sitesi twitter'ın en çok konuşulan konusu yapmak için böyle bir girişimde bulunduğunu ifade etti.Takipçilerinden gelen konuyla ilgili mesajları da paylaşan Nihat Doğan, zaman zamanda Kur'an-ı Kerim'den ayetler yazarak takipçilerini daha çok paylaşım yapmaları için uyardı. Nihat Doğan, hedefinin Mevlid Kandili dolayısıyla önümüzdeki iki gün içinde 1 milyon paylaşım gerçekleştirilmesini sağlamak olduğunu da ifade etti.Kısa zamanda Twitter Türkiye'de hakkında en çok konuşulan konu (Trend Topic) olmayı başardı.

  Hz. Muhammed (SAV), 571 yılında Kameri aylardan Rebiü'l-evvel ayının 12. gecesi doğmuştur. Bu geceye bu nedenle Mevlid Kandili denilmektedir. 2012 Mevlid Kandili 3 Şubat Cuma günü (bugün) kutlanacak. 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Mevlid Kandili Çeşitli Kutlama Resimli Kartları  mevlid-kandili-e-itli-kutlama-resimli-kartlar-1.jpgMevlid Kandili Çeşitli Kutlama Resimli Kartları 2.jpgMevlid Kandili Çeşitli Kutlama Resimli Kartları 3.jpgMevlid Kandili Çeşitli Kutlama Resimli Kartları 4.jpgmevlid-kandili-e-itli-kutlama-resimli-kartlar-5.jpgMevlid Kandili Çeşitli Kutlama Resimli Kartları 6.jpg
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Peygamber efendimiz 571 yılında mekkede dünyay geldi . peygamber efendimiz alemlere rahmet dağıtmak için geldi, o insanları doğru yola yani allahın yolunda yürütmek için her şeyi yaptı bütün zorluklara rağmen davasını asla bırakmadı, o doğmasaydı neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum.
+ Yorum Gönder


kadir gecesi,  mevlid kandili kutlamasi