+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve İç Anadolu Bölgesi Forumunda Ankara'nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Ankara'nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi
  Ankara'nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi

  Ankara'nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi.jpg

  Ankara'da alışveriş merkezleri Ulus, Kızılay ve Kavaklıdere'de yoğunlaşmıştır. Ankara'yı ziyaret edenlerin gezmekten hoşlandıkları bir yer, Ulus yakınlarındaki Çıkrıkçılar Yokuşu ve buradaki dükkanlardır.
  Ulus Kale çevresi, Samanpazarı ve Çıkrıkçılar Yokuşu kesimlerinde dokuma, bakır, çömlek, hasır, deri gibi geleneksel el sanatları ürünleri, çeşitli takı, süs, hediyelik ürünler ve her türlü antika eşyanın satıldığı alışveriş mekanları bulunmaktadır.
  Bakırcılar Çarşısı'n


  da bir sürü eski ve yeni eşya, bakırın ve mücevheratın yanı sıra giysiler antikalar ve süs eşyaları bulunabilir. Kale kapısına yapılan yürüyüş sonunda baharat, kurutulmuş meyve, kuruyemiş ve diğer birçok ürünün satıldığı tezgahlara gelinir.

  Modern alışveriş bölgeleri genelde Kızılay'da, Tunalı Hilmi Caddesi'nde ve Çankaya Atakule'de yer alır. 125 m. yüksekliği ile Atakule şehrin tümüne hakimdir; döner lokantası tüm şehrin görüntüsünü gözler önüne serer. Kavaklıdere'deki Karum alışveriş merkezinde Türkiye'nin en seçkin mağazaları yer alır. Ayrıca, yeme-içme, eğlence tesisleriyle alışveriş dışında rekreasyon olanakları sunmaktadır. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Ankara ilinde pek çok alışveriş merkezi bulunmaktadır. Ankaranın en merkezi yerinde bulunan kızılay alışveriş merkezi ulus ve kavaklı dere alışveriş merkezleride en çok tercih edilen alış veriş merkezleridir.
+ Yorum Gönder


ankara alışveriş merkezleri,  alışveriş merkezleri,  çıkrıkçılar yokuşu mağazaları,  ankara alisveris merkezleri,  alışveriş merkezi,  ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ