+ Yorum Gönder
Dünya Tarihi ve İnanç ve Kültür Forumunda Günümüzde Sahaja Yogacılık Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Günümüzde Sahaja Yogacılık Hakkında Bilgi
  Günümüzde Sahaja Yogacılık Hakkında Bilgi

  Günümüzde Sahaja Yogacılık Hakkında Genel Bilgi

  Günümüzde Sahaja Yogacılık

  Shri Mataji, Eski Sovyetler Birliği?nin resmi misafiri olarak, 100.000 kişiden fazla insanın aydınlanma almasını sağlamıştır. Eski doğu bloğu ülkelerinde devamlı olarak, her seferinde 10.000 ile 20.000 arasında insana konuşmalar yaptı ve yıllar boyunca, Londra?da, Sahaja Yoga hakkında gerçekleştirdiği konferanslarla düşüncesini yaymaya devam etmiştir. Düşünce ve duygularını açıkça dilegetiren bir konuşmacı olan Shri Mataji, birçok dünya ülkesinde şubesi bulunan Sahaja Yoga veya ?Vishwa Nirmala Dharma? nın tek kurucusu ve lideridir.

  Sahaja Yogacılar başta Hindistan?ın Bombay kenti olmak üzere bir çok yerde Yoga metodlarının anlatıldığı Hastane,araştırma merkezi,okul,yurt gibi organizasyonlarla yayılan ve toplu aydınlanma ayinleriyle sık sık adından söz ettiren dini bir harekettir.

  Ülkemizde de İstanbulda 4 tane olmak üzere, Ankara İzmir Antalya Denizli Adana Çanakkale Bodrum Diyarbakır kentlerinde Toplanma ve Yoga Merkezleri bulunmakta ve Sahaja Yoga hareketinin kurucusu ?peygamberi- Shri Mataji?nin de katıldığı toplu Aydınlanma Törenleri yapılmaktadır.
 2. Acil

  Günümüzde Sahaja Yogacılık Hakkında Bilgi isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder