+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve İphone Forumunda APPLE ID nasıl alınır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  APPLE ID nasıl alınır
  APPLE ID nasıl alınır kısaca

  Lütfen bana APPLE ID nasıl alınır hakkında bilgi verir misiniz?

  APPLE ID almak için aşağıdaki adımları adım adım izlemeniz gerekmektedir:
  Bilgisayarınızda yüklü olan iTunes'u çalıştırıyorsunuz ve sol menüden iTunes Store'u seçiyorsunuz. Ardından da orta menüdeki sayfanın en altında yer alan My Store seçeneğinden Turkey'i seçiyorsunuz.
  Ülke seçimi yaptıktan sonra üst menüden önce Store'a ardından da açılan menüden Create Account seçeneğine tıklıyorsunuz.
  Karşınıza çıkan "iTunes Store'a hoş geldiniz" ekranını, Continue seçeneğine tıklayarak geçiyorsunuz.
  Kullanım Koşullarının yer aldığı ekranda "iTunes Şartlarını ve Koşullarını okudum ve onları kabul ediyorum" seçeneğini işaretleyip Continue seçeneğine tıklıyorsunuz.
  Bu işlemden sonra gelen ekranda Apple ID olarak kullanacağımız mail adresinizi ve şifrenizi seçmeniz gerekiyor. Ayrıca Apple ID şifrenizi unuttuğunuz durumda size sorulacak güvenlik sorusunu/cevabını ve doğum tarihinizi de bu ekranda giriyorsunuz.
  Son ekranda ücretli bir uygulama yüklediğinizde parasının tahsil edileceği kredi kartı bilgilerinizi ve adresinizi giriyorsunuz. Türkiye Mağazası sadece Visa, MasterCard ve American Express kartları ile yapılacak ödemeleri kabul ediyor. PayPal veya başka ödeme yöntemleri maalesef şu an için kabul edilmiyor. Fakat Sanal Kredi kartları kabul ediliyor.
  Kredi kartı bilgilerinizi de girdikten sonra karşınıza çıkan ekranda Done seçeneğine tıklayıp Apple ID oluşturma işlemini tamamlamış oluyorsunuz.
 2. Ziyaretçi

  şıfre kırmak istiyorum
+ Yorum Gönder


apple kimliği alamıyorum,  apple adresi nasıl alınır,  apple kimliği parolası nasıl alınır,  apple id nasıl alınır,  apple şifresi nasıl alınır