+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
GSM Programları ve Araçlar ve İphone Forumunda iPhone 4 Yorumları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. melih8
  Yeni Üye

  Cevap: iPhone 4 Türkiye'ye geldi

  iphone 3 iphone 4 ipad derken etrafımız elektronik eşye doldu onlarlada onlarsızda olmuyor belli. neyse turkcellde açıklamış paket fiyatlarını bilginiz ola http://www.alasayvan.net/showthread....487#post470487
  Cevap: iPhone 4 Türkiye'ye geldi frmacil sayfa 2iki Cevap: iPhone 4 Türkiye'ye geldi

 2. aysesevgi
  Yeni Üye
  turkcellin fiyatlar uçuk görünüyor diye millet hep söylenio ama farkında değiller mi vodafoneda da on koşullar var cihaza falan para veriosun. şimdi hangisi mantıklı turkcell mi vodafone mu?
 3. sevimdemirci
  Yeni Üye
  Bu cihazı bu sefer kaçıramam, amerikadayken almak istedim ama garantisi olmayan telefon korkutuyor beni,iyi kide almamışım ,zaten turkcelliyim, kampanyada uygun geldi, ben alırım bu telefonu arkadaşlar
  bedavaya i phone4 vaaaaar )
 4. eraysezgin
  Yeni Üye
  bence mantıklısı turkcell çünkü paketlerinde internet var vodafoneda az yani internetsz iphonu kim napsın

 5. sibelarpacı
  Yeni Üye
  Turkcell daha avantajlı kesinlikle, bi kere içinde konuşma ve internet paketi var ayrıca sabit ücret ve baştan peşinat falanda ödemiyorsun, faturamın üstüne biraz daha ekleyerek sahip olabiliyıorum, ayrıca çekim gücü farkı var kesinlikle.

 6. ahmetus
  Yeni Üye
  Sonunda aldım iphone 4 ümü turkcellden. İbb trafik sabah ve akşam neredeyse olmazsa olmazım trafikte tek desteğim oldu. Süper bir turkcellin ücretsiz uygulaması. Bana açık yolları gösteriyor ve böylellikle işe geç kalmamış oluyorum..Ve birde batak var tabi. Thanks Turkcell.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12